تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir - همایش بزرگ پیاده روی در قصرقند برگزار شد
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

مرتبه
تاریخ : شنبه 9 خرداد 1394
همایش بزرگ پیاده روی با خانواده به مناسبت گرامیداشت هفته جوان با هماهنگی اداره ورزش و جوانان شهرستان قصرقند و سایر ادارات امروز ساعت 7 صبح در قصرقند برگزار شد.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک : در این همایش مردم ورزش دوست قصرقند همراه خانواده با شور و نشاط خاصی مسیر پیاده روی از فلکه شهرداری تا بوستان بام را با پای پیاده پیمودند.
در خاتمه پیاده روی زیمناستیک کاران نونهال و نوجوانان حرکات نمایشی برگزار کردند.
در پایان مراسم لطیف درزاده سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان قصرقند به مزایای انجام فعالیت بدنی و ورزشی كه موجب تندرستی و سلامت فرد می شود اشاره کرد. گفتنی است مراسم قرعه كشی با حضور شرکت کنند گان و مسئولان برگزار و به قید قرعه به تعدادی از شرکت کنندگان جوایز نفیسی اهداء شد.


 

همایش بزرگ پیاده روی در شهرستان قصرقند

همایش بزرگ پیاده روی در شهرستان قصرقند


همایش بزرگ پیاده روی در شهرستان قصرقند
ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط سرپرست شهرداری ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ