تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir - خوشحالی مردم شهرستان قصرقند از بارش باران
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 17 خرداد 1394
بلوچ پرس گزارش می دهد؛

خوشحالی مردم شهرستان قصرقند از بارش باران / خسارت به کشاورزان شهرستان


هر چند بارش باران مردم شهرستان قصرقند و بخش و روستاهای تابعه را خوشحال کرد اما جاری شدن سیل و طغیان رودخانه کاجو خسارت زیادی به کشاورزان و زیر ساخت ها وارد کرد که هنوز میزان دقیق خسارات براورد نشده است.
 
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک : پس از سالها خشکسالی و بی آبی در شهرستان قصرقند بارش باران امروز و دیروز که در بعضی نقاط همراه با تگرگ همراه بود کام تشنه شهرستان را سیراب کرد.
عبدالله هوتی دهیار روستای حمیری از توابع بخش ساربوک شهرستان قصرقند اظهار داشت: بر اثر طغیان رودخانه حمیری، یک دستگاه خودروی سواری با یک سرنشین گرفتار سیلاب شد که امدادگران محلی راننده با ماشین را از آب خارج کردند.
وی بیان کرد: نبود راهدارخانه و تجهیزات راهداری در مرکز بخش به ویژه هنگام بارندگی و طغیان رودخانه و مسدود شدن راه‌های روستایی موجب تاخیر زیاد در عملیات بازگشایی راه‌ها می‌شود و این مسئله مشکلات زیادی را برای مردم و رانندگان این بخش ایجاد کرده است.
دهیار حمیری عنوان کرد: بعضی مواقع بر اثر طغیان رودخانه کاجو تعدادی از پل ‌های مسیر تخریب میشوند و سبب بسته شدن راه ارتباطی این بخش با مرکز شهرستان میشود که حتی رفت و آمد راهداران برای ترمیم و بازگشایی راه را با مشکل روبرو کرده است به همین سبب استقرار راهداری در ساربوک ضروری به نظر می ‌رسد.
بخشدار ساربوک نیز در گفتگو با خبرنگار بلوچ پرس اظهار داشت: بر اثر طغیان رودخانه کاجو، راه ارتباطی 7 روستای دپ، هزاره‌ای، حمیری، کلمت، توکل، بوگ و عزیزآباد از توابع دهستان حمیری بخش ساربوک قطع شده است که به محض فروکش کردن آب عملیات بازگشایی شروع خواهد شد.
اسماعیل بلیده ای افزود: میزان آمار دقیق خسارات وارده بعد از بررسی کارشناسی اعلام خواهد شد.


ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط شهردارشهر ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ