پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان قصرقند گفت: تیم فوتبال شهرداری قصرقند قهرمان رقابت های جام آزادسازی خرمشهر شد.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک :لطیف درزاده در گفتگو با خبرنگار بلوچ پرس گفت: رقابت های فوتبال به مناسبت گرامیداشت آزادی خرمشهر و هفته جوان با مشارکت و همکاری هیئت فوتبال شهرستان، هیئت بازیهای بومی محلی، شهرداری قصرقند، مشاور جوان فرماندار، نماینده اداره ورزش جوانان بخش ساربوک، بخشداری و اعضای شورا و دهیاران با حضور پنج تیم از سطح این شهرستان به میزبانی بخش ساربوک در زمین چمن طبیعی روستای کلمت و توکل برگزار شد.
درزاده افزود: تیم های شرکت کننده شامل دهیاری چندوکان، دهیاری حمیری، دهیاری کلمت، ساربوک و شهرداری قصرقند بصورت دوره ای از تارخ 94/3/7 تا امروز در زمین چمن روستای کلمت و توکل با هم به رقابت پرداختند.
وی اظهار داشت: در فینال رقابتهای فوتبال جام آزاد سازی خرمشهر دو تیم شهرداری قصرقند و دهیاری حمیری پس از 90 دقیقه بازی به نتیجه مساوی یک به یک رضایت دادند و در زدن پنالتی تیم شهرداری قصرقند با برتری 3 بر 1 توانست کاپ قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کند و تیم دهیاری حمیری نیز مقام دوم و تیم فوتبال دهیاری کلمت نیز مقام سوم را کسب کردند.
لازم به ذکر است، در پایان مسابقات اسلم راموس مربی تیم دهیاری حمیری، ولید هوتی از تیم دهیاری حمیری بعنوان بازیکن اخلاق مسابقات، مسلم رئیسی از تیم شهرداری قصرقند بعنوان پدیده مسابقات، عارف دلوشزهی با چهار گل زده بعنوان بهترین گلزن و زاهد رئیسی از تیم حمیری بعنوان بهترین بازیکن این مسابقات انتخاب شدند.
گفتنی است، در مراسم اختتامیه این مسابقات پاکزاد مدیرکل منابع طبیعی استان سیستان و بلوچستان، مدیرکل دفتر روستایی و شوراهای استانداری و سایر مسئولین شهرستان قصرقند حضور داشتند.


ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط سرپرست شهرداری ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ