پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 27 خرداد 1394
ارتباط خطوط ایرانسل از ساعت 1بامداد روز سه شنبه26 خرداد ماه در بخش ساربوک قطع شده است و همچنان ادامه دارد.
  پس از30 ساعت قطعی ارتباط ایرانسل در بخش ساربوک؛ زمان برقراری ارتباط این اپراتور هنوز مشخص نیست
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک : ،بخش ساربوک دارای 38 روستا با جمعیتی بالغ بر19 هزارنفر،دارای یک دکل ایرانسل در دهستان حمیری است که در ماه چندین بار دچار اختلال می شود.
در تماسی که با شرکت ایرانسل داشتیم کارشناسان این اپراتور اعلام کردند: قطع شدن ارتباط مشترکین این اپراتور به دلیل برخی از مشکلات فنی و ارتباطی است و زمان دقیقی برای بازگشت به شرایط عادی مشخص نیست.
این کارشناسان متذکر شدند: در بیشتر شهرستان های سیستان و بلوچستان این مشکل بین خطوط ایرانسل وجود داشته ولی در شهرستان قصرقند بخش ساربوک این ارتباط بین مشترکان به طور کامل قطع شده است.
لازم به ذکر است قطعی بیش از30ساعته اپراتور ایرانسل مشکلات زیادی در زندگی روزمره و کار مردم ایجاد کرده و باعت کلافگی آنها شده است.
بر پایه این گزارش این قطعی برای چندمین بار در سال جدید مشاهده شده که در مرحله نخست 28 اردیبهشت ماه نیز مردم بخش ساربوک3ساعت از دریافت خدمات ایرانسل محروم بودند، از38 روستای بخش ساربوک،تنها10روستا، تحت پوشش دکل نصب شده در دهستان حمیری قرار دارند و در بقیه روستاها ارتباط ایرانسل میسر نیست.


ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط سرپرست شهرداری ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ