پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 27 خرداد 1394
بلوچ پرس گزارش می‌دهد/

انتقاد شدید امام جماعت مسجد جامع نور ساربوک و گلایه‌مندی مردم ساربوک از قطع مکرر آب و بی‌توجهی مسئولان مربوطه


اهالی محله بالا شهر روستای ساربوک از توابع شهرستان قصرقند مدتی است با قطعی مکرر آب در این محله مواجه هستند و از عدم پیگیری و بی‌توجهی مسئولان مربوطه در این زمینه به شدت انتقاده کرده و گلایه‌مندند.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک : به نقل ازبلوچ پرس از ساربوک ، ‪‬ قطعی‌ مکرر آب آشامیدنی در محله بالاشهر ساربوک به دلایل و به بهانه‌های مختلف از جمله افت ولتاژ برق ، سبب شده است تا فریاد مردم این منطقه بلند شود،مردم ساربوک از مسئولان به‌جد تقاضا دارند تا با توجه به آغاز ماه مبارک رمضان و گرمای شدید منطقه، هرچه سریع‌تر نسبت به رفع این مشکل مهم اقدام کنند تا بتوانند اعمال ماه مبارک رمضان را به خوبی انجام دهند.
محله بالاشهر ساربوک در محدوده ساختمان بخشداری واقع شده که طی یک ماه اخیر به علت قطعی آب، مردم با مشکلاتی جدی روبه‌رو شده‌اند. در فصل تابستان و گرمای 50 درجه‌ای مردم ساربوک به دفعات با ابراز گلایه‌مندی از قطعی و نبود آب آشامیدنی و قطع چند روز آب از مسئولان آب و فاضلاب روستایی، بخشدار ساربوک و فرماندار قصرقند تقاضای رسیدگی کرده‌اند.اما تاکنون دریغ از پیگیری و رفع مشکل، لازم به ذکر است محله خیابان بسیج هم مدت پنج ماهی است با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند که این بی توجهی ها دلسردی مردم از مسئولان را در پی داشته است.
بحران آب دامنگیر روستای ساربوک شده است
امام جمعه بخش ساربوک نیز از مشکلات آب آشامیدنی این شهر به شدت انتقاد کرد.
مولوی فضل‌الله رئیسی اظهار کرد: مدتی است بحران بی آبی و کم آبی دامنگیر شهروندان محلات ساربوک شده و معلوم نیست گره کار کجاست و چرا این معضل برای ساکنان آن تمامی ندارد.
وی افزود: اگر چه جلسات فراوانی در این زمینه تشکیل شده اما هیچ کدام نتیجه قابل قبولی نداشته است به طوری که امروز بسیاری از نمازگزاران برای وضو گرفتن و شرکت در نمازها با مشکل مواجه بودند.
خطیب نماز جمعه ساربوک مشکل آب شرب ساربوک را مهم ارزیابی کرد و گفت: مردم ساربوک در فصل گرما با مشکل جدی آب آشامیدنی مواجه هستند.
مولوی رئیسی با انتقاد شدید از قطع آب آشامیدنی در محلات ساربوک بیان کرد: مشکل قعطی آب آشامیدنی به حدی است که مردم این روستا در هفته گذشته پنج طومار به دفتر امام جمعه این شهر ارسال کردند.
وی گفت: این اعلام نارضایتی‌ها حکایت از کمبود شدید و قطعی آب آشامیدنی دارد به گونه‌ای که در برخی از محلات مردم با افت شدید فشار آب مواجه هستند.
امام جمعه ساربوک افزود: از بخشدار ساربوک، مسئولان شهرستانی، فرماندار پرتلاش، رئیس آب و فاضلاب روستایی شهرستان و مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان می‌خواهیم به این موضوع توجه ویژه و کافی نموده و مشکل آب آشامیدنی این منطقه را به صورت ویژه حل کنند.
مولوی رئیسی تصریح کرد: این درخواست که از تریبون نماز جمعه روستای ساربوک مطرح می‌شود انتظار مردم این بخش است که مسئولان تدابیری بیندیشند تا مردم در زمینه آب آشامیدنی به ویژه در ماه مبارک رمضان در مضیقه نباشند.
لازم به ذکر است هنوز بسیاری از روستاهای بخش ساربوک از جمله چندوکان، لوریانی، عزیز آباد، سی تل با مشکل جدی و بسیار حاد آب آشامیدنی مواجه هستند.


ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط سرپرست شهرداری ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ