تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir - رقابت 840 نفر در مسابقات ورزشی جام‌ های رمضان
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان‌‎ قصرقند از رقابت 840 نفر از ورزشکاران در قالب 70 تیم ورزشی قصرقند در بخش های تلنگ، مرکزی و ساربوک در جام‌های رمضان این شهرستان خبر داد.
  رقابت 840 نفر در مسابقات ورزشی جام‌ های رمضان شهرستان قصرقند
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک : لطیف درزاده دیشب در حاشیه افتتاحیه مسابقات فوتسال داخل سالن بخش ساربوک که با حضور اسماعیل بلیده‌ای بخشدار ساربوک، وحید باشنده ریس هیئت فوتبال شهرستان قصرقند، ایوب رئیسی نماینده اداره ورزش و جوانان در بخش ساربوک و سایر مسئولان و ورزشکاران در سالن ورزشی روستای ساربوک برگزار شد در گفتگو با خبرنگار بلوچ پرس به برنامه‌های فرهنگی و دینی و ورزشی اداره ورزش و جوانان شهرستان‌ قصرقند در ماه رمضان اشاره کرد و اظهار داشت: جام‌های مختلف ورزشی به مناسبت ماه رمضان، محافل قرآنی، حضور در راهپیمایی روز قدس و گفتمان فرهنگی و دینی در ماه رمضان از دیگر ویژه برنامه های امسال ماه مبارک رمضان در شهرستان قصرقند است.
درزاده از حضور 840 ورزشکار در مسابقات مختلف ورزشی جام رمضان قصرقند خبر داد و گفت: از این تعداد ورزشکاران 216 ورزشکار بصورت مسابقات روستایی و عشایری در مرکز دهستان حمیری در مسابقات رشته های مختلف ورزشی فوتبال، پینگ پنگ و شطرنج در مکان خانه ورزش روستایی حمیری ویژه ماه مبارک رمضان به رقابت میپردازند.
وی با بیان اینکه ساماندهی و برنامه‌ریزی برگزاری مسابقات مختلف با همکاری هیئت مختلف ورزشی و با مشارکت ورزشکاران انجام شده است، افزود: 75 تیم در رشته‌های فوتسال، در ماه رمضان به برگزاری مسابقات ورزشی پرداختند.
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان‌‎ قصرقند به برنامه‌های فرهنگی و دینی ویژه ماه رمضان اشاره و خاطرنشان کرد: حضور ورزشکاران در محافل دینی و قرآنی، برنامه‌ریزی برای حضور سازماندهی شده ورزشکاران در راهپیمایی روز قدس، در ماه رمضان امسال در شهرستان قصرقند اجرایی شده است.


ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط شهردارشهر ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ