تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir - طرح تشدید نظارت و پایش بازار ویژه ماه مبارک رمضان در قصرقند
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

عظیم هوتی خبر داد:

طرح تشدید نظارت و پایش بازار ویژه ماه مبارک رمضان در قصرقند / قیمت کالاهای اولویت دار توسط هیات عالی نظارت تعیین شده است + نرخ نامه


Image result for ‫نظارت بر قیمت اجناس رمضان‬‎


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک :عظیم هوتی در خصوص این طرح گفت: با عنایت به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و افزایش تقاضای عمومی جهت تهیه انواع مواد غذایی پر مصرف در این ایام بویژه اقلام لبنی، پروتئینی، میوه و سبزیجات و شیرینی های مرسوم این ماه و ... طرح تشدید نظارت و پایش بازار ویژه ماه مبارک رمضان از تاریخ 25 خرداد ماه لغایت 30 تیرماه سال جاری آغاز شده است.
وی هدف از اجرای این طرح در شهرستان را پیشگیری از هرگونه افزایش غیر منطقی قیمت کالاها و خدمات و کمبود دانست و افزود: با پایش مستمر بازار و عنایت ویژه بر روند تامین و توزیع بموقع کالاها و خدمات پر تقاضای این ماه، تشدید نظارت و بازرسی بر عملکرد واحدهای توزیعی ، خدماتی و تولیدی و همچنین برخورد با تخلفات احتمالی و تسریع در رسیدگی به گزارشات مردمی با استفاده از توان ظرفیت تشکلهای صنفی، در دستور کار اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان قصرقند است.
هوتی خاطر نشان کرد: در اجرای طرح یاد شده، دستگاههای فرمانداری، نیروی انتظامی، مرکز بهداشت، جهاد کشاورزی و انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان و اتحادیه صنف خواروبار فروشان و خبازان شهرستان با این نمایندگی همکاری می کنند.
وی در پایان گفت: قیمت کالاهای اولویت دار و میوه و تره بار بر اساس فاکتور خرید معتبر و درصد سود مصوب هیات عالی نظارت تعیین و به واحدهای صنفی ذیربط جهت نصب و اجرا ابلاغ شده است.
وی تاکید کرد: همشهریان محترم در صورت مشاهده هر گونه تخلف اعم از گرانفروشی، احتکار و کم فروشی و ... به نمایندگی صنعت و معدن و تجارت و اتحادیه صنفی اطلاع دهند تا در اسرع وقت به تخلفات رسیدگی شود.

تصویر نرخ نامه:

http://www.balochpress.ir/images/docs/files/000030/nf00030517-1.jpgارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط سرپرست شهرداری ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ