تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir - تحصن و تجمع اهالی روستاهای دزبن، حاجی آباد و چندوکان
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

اهالی روستاهای دزبن، حاجی آباد و چندوکان شهرستان قصرقند بعد از نماز جمعه بخاطر کمبود شدید آب شرب دست به تحصن و تجمع مسالمت آمیز یک ساعته زدند.
 
،به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک : اهالی روستاهای دزبن، حاجی آباد و چندوکان بخش ساربوک شهرستان قصرقند بعد از نماز جمعه بخاطر کمبود شدید آب شرب که چندین سال است لاینحل مانده با حمل پلاکارد (ما تشنه ایم آب می خواهیم و آب سالم زندگی سالم ) دست به تحصن و تجمع مسالمت آمیز یک ساعته زدند.

روستاهای نامبرده جمعیتی بالغ بر چهار هزار و پانصد نفر جمعیت دارند و از روستاهای پرجمعیت و وسیع شهرستان قصرقند می باشند و مردم آن از آب های راکد و ناسالم برای شرب استفاده می کنند بطوریکه در ماه های اخیر بیشترین گزارش اسهال و مریضی های کلیوی به خاطر مصرف آب های غیر بهداشتی و ناسالم و شور شده است.

در پایان این تجمع با قرائت رنج نامه ای از طرف اهالی روستاهای دزبن، حاجی آباد و چندوکان و گلایه از مسئولین، خواستار توجه و حل اساسی این مشکل شدند.


ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط سرپرست شهرداری ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ