تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir - آتش‌سوزی نخیلات روستای ساربوک پس از ۱۵ ساعت مهار شد
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک :
دهیار ساربوک در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قصرقند درباره آتش‌سوزی روز گذشته نخیلات روستای ساربوک اظهار داشت: در پی گزارشات مردمی مبنی بر آتش‌سوزی در نخلستان‌های ساربوک سریعاً در صحنه حضور یافته که با توجه به وزش شدید باد و عدم کنترل و مهار توسط اهالی با هماهنگی‌های بخشداری و فرمانداری ماشین آتش‌نشانی شهر قصرقند به محل اعزام شد.

محتاج رئیسی افزود: با توجه به وزش شدید باد و پیشروی شدید آتش، نیروهای کمکی آتش‌نشانی از نیک‌شهر هم اعزام و دو دستگاه لودر برای باز کردن راه ارتباطی در محل استقرار یافتند و  بعد از 15 ساعت تلاش آتش مهار شد.

وی گفت: آتش‌سوزی خسارات زیادی به کشاورزان وارد کرده و بیش از 8 هکتار از نخیلات به خاکستر تبدیل شدند که هنوز آمار دقیقی از خسارات برآورد نشده است.

دهیار ساربوک بیان کرد: یک نفر از امدادگران محلی به‌علت دود و آتش زیاد منجر به خفگی شد که بلافاصله به درمانگاه انتقال یافت و وضعیت عمومی وی مطلوب است.ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط سرپرست شهرداری ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ