تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir - برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 9 شهریور 1394
همایش پیاده روی بزرگ خانوادگی به مناسبت هفته دولت صبح امروز با حضور مسوولان استانی و شهرستانی و مردم در روستای حمیری بخش ساربوک شهرستان قصرقند برگزار شد.
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک :
همایش پیاده روی به مناسبت گرامیداشت هفته دولت صبح امروز  از ورودی روستای حمیری آغاز  و در زمین چمن  روستای کلمت به پایان رسید.
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان قصرقند  گفت: مسوولان ادارات باید بحث ورزش کارکنان را جدی بگیرند و از برنامه های توسعه ورزش حمایت نمایند.
لطیف درزاده افزود: توسعه به ورزش در شهرستان به سلامتی خانواده ها کمک می کند به همین خاطر برگزاری پیاده روی های خانوادگی در دستور کار این اداره قرار دارد.
 لازم به ذکر است در پایان این همایش پیاده روی به تعدادی از شرکت کنندگان به قید قرعه جوایز نفیس ورزشی اهدا شد.


ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط سرپرست شهرداری ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ