تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir - فاز اول پروژه روشنایی خیابان اصلی ساربوک به بهره برداری رسید
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

بمناسبت هفته دولت؛

فاز اول پروژه روشنایی خیابان اصلی ساربوک به بهره برداری رسید

http://www.balochpress.ir/images/docs/files/000030/nf00030898-1.jpg

 
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک :فاز نخست پروژه روشنایی خیابان اصلی روستای ساربوک از توابع شهرستان قصرقند با مشارکت دهیاری ساربوک و شرکت توزیع برق بطول 1200 متر بمناسبت هفته دولت و با حضور معاون امنیتی و انتظامی استاندار، معاون بهره برداری شرکت توزیع برق، مدیر عامل مخابرات و مدیر کل امور عشایر سیستان و بلوچستان، فرماندار شهرستان قصرقند، بخشدار ساربوک، روسای ادارات شهرستان های قصرقند و نیکشهر، اعضای شورای اسلامی و دهیاران بخش ساربوک برگزار شد.
در این مراسم معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق استان گفت: این پروزه بطول 1200 متر با اعتباری بالغ بر 750 میلیون ریال، با مشارکت دهیاری و شرکت توزیع برق به بهره برداری رسیده است.
مهندس هادی عابد اظهار داشت: در استان 180 میلیون کیلو وات ساعت مصرف روشنایی است که پنج درصد مصرف انرژی را روشنایی معابر به خود اختصاص می دهد.
فرماندار قصرقند در این مراسم ضمن تشکر از مجموعه استانی و شهرستانی شرکت توزیع برق گفت: 60 درصد مشکل برق شهرستان رفع شده است و 40 درصد باقیمانده تا پایان سال رفع خواهد شد.
حمیرا ریگی اظهار داشت: به همت دولت تدبیر و امید افتتاح و بهره برداری انواع پروژه و طرح ها، امیدها در مردم زنده خواهد شد و امیدواریم که این پروژه ها منشاء خیر برای عموم مردم منطقه باشد.http://www.balochpress.ir/images/docs/files/000030/nf00030898-2.jpg

http://www.balochpress.ir/images/docs/files/000030/nf00030898-3.jpg


فاز اول پروژه روشنایی خیابان اصلی ساربوک به بهره برداری رسید


ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط سرپرست شهرداری ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ