تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir - دروازه قرآن دهستان حمیری افتتاح شد
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 10 شهریور 1394
دهیار روستای حمیری از توابع شهرستان قصرقند از نصب المان دروازه قرآن در ورودی این روستا خبر داد.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک : عبدالله هوتی در گفت و گو با خبرنگار بلوچ پرس گفت: برای اجرای این طرح که در آخرین روز هفته دولت با حضور فرماندار شهرستان قصرقند، بخشدار ساربوک و سایر روسای و مدیران شهرستانی افتتاح شد، 130 میلیون ریال هزینه شده است.
وی اظهار کرد: المان دروازه قرآن حمیری توسط یکی از جوانان روستا بنام مهندس جاوید هوتی طراحی شده است.
هوتی افزود : این پروژه با ارتفاع 7/70 متری و طول 20 متر 1/5 تن آهن و 42 متر ورق گالوانیزه ارتفاع پایه 4/7 متر، ضخامت پایه ها 140*160 با بتن و الموتور مقاوم سازی شده و در ابتدای ورودی روستا نصب شده که تاثیر زیادی در زیباسازی ورودی این روستا دارد.
دهیار حمیری ادامه داد: نصب المان، با 150 متر لامپ و ریسه های رنگی جهت نورپردازی المان  احداث و بهبود فضای سبز، رنگ آمیزی جداول، تکمیل دیوار ساختمان دهیاری، با نمای سنگی و سنتی از دیگر اقدامات این دهیاری در این مدت بود که می تواند در زیبا سازی منظر شهری و جذب مسافران و گردشگران بویژه اینکه روستای حمیری در مسیر تردد مسافران بطرف سد زیردان و روستای تاریخی بگ، و سایر مناطق گردشگری که در این مسیر قرار دارند، تاثیر داشته باشد.
هوتی اضافه کرد: هدف کلی این پروژه شناسایی مسافت و محل قرار گرفتن روستاها و محل جاذبه های گردشگری که مسافت های 10 روستا و شش شهر با مرکز دهستان حمیری با تابلو مشخص شده می باشد.
وی ضمن تشکر از زحمات و حمایت بخشدار بخش ساربوک، اعضای شورای روستا و مشارکت شهروندان دهستان حمیریاظهار داشت: با توجه به وجود چندین نقطه هدف گردشگری در مسیر دهستان حمیری، مسافران زیادی در مناسبت های مختلف از حمیری عبور می کنند بنابراین  توجه به موضوع زیباسازی ضرورت دارد و رویکرد دهیاری حمیری نیز زیباسازی و توجه به مبلمان روستایی است.
دهیار حمیری یادآور شد: توجه به زیباسازی در مدیریت روستا اصلی انکارناپذیر است که با همراهی و همکاری شهروندان باید اجرایی و از آنها مراقبت شود.
دهستان حمیری در 540 کیلومتری مرکز استان و در 24 کیلومتری مرکز شهرستان قصرقند با موقعیت و چشم انداز بسیار خوبی در کنار رودخانه کاجو قرار دارد.


http://www.balochpress.ir/images/docs/files/000030/nf00030925-1.jpg

http://www.balochpress.ir/images/docs/files/000030/nf00030925-2.jpg

http://www.balochpress.ir/images/docs/files/000030/nf00030925-3.jpg


ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط سرپرست شهرداری ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ