پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

لوازم و اثاثیه منزل مسکونی یک مددجوی کمیته امداد امام (ره) در روستای ساربوک بر اثر وقوع حادثه آتش سوزی به خاکستر مبدل گشت و سقف اتاق های آن نقش بر زمین شد .
 http://www.balochpress.ir/images/docs/files/000030/nf00030992-2.jpg


 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک :، این آتش سوزی در یک باب منزل مسکونی ساخته شده توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) واقع در محله تولگانی خیابان سفیر امید رخ داد. همسایگان پس از مشاهده حریق و بوی سوختگی سریعا وارد عمل شده و مانع نفوذ آتش سوزی به سایر منازل شدند که خوشبختانه در این حادثه هیچ کس آسیب جسمانی ندیده است ولی تمام وسایل و لوازم این منزل مسکونی که با خون دل و از مستمری و دریافت یارانه خریداری شده بود در کام آتش بطور کامل به خاکستر تبدیل شد .
وقوع چندین آتش سوزی طی ماه جاری در ساربوک که فاقد ماشین آلات و تجهیزات آتش نشانی می باشد سبب شده مهار آتش سوزی ها به کندی صورت گیرد و خسارات بیشتری را مردم بخش ساربوک متحمل شوند.
این در حالی است که چندین ماه از قول های مسئولان مبنی بر خرید یکدستگاه خودروی آتش نشانی و طی مراحل پلاک گذاری خودرو  می گذرد اما تاکنون خبری از ماشین آتش نشانی نبوده و گلایه های مردم را در برداشته است.
لذا شهروندان حاضر در محل حادثه به ناچار با شهرداری قصرقند تماس گرفته که بعد از نیم ساعت به علت مسافت 17 کیلومتری آتش نشانی شهرداری قصرقند تا محل حادثه، در محل حضور یافته و نسبت به اطفای حریق اقدام کردند.
لازم به ذکر است منزل مذکور متعلق به یک بیوه مدجوی کمیته امداد امام(ره) و سرپرست خانوار 3 نفره می باشد که از راه دریافت مستمری کمیته امداد و یارانه امرار معاش می کند و تمام دارایی و زندگی وی همین دو اتاق و اثاثیه داخل آن بود که اکنون تبدیل به خاکستر شدند. علت دقیق آتش سوزی توسط کارشناسان در دست بررسی است.  
در این باره دهیار روستای ساربوک گفت: کل ماشین آلات آتش نشانی اختصاص یافته به استان ۱۰ دستگاه بوده که بدلیل پاره ای از مشکلات به برخی از آتش نشانان هیچ گونه ماشینی تاکنون تحویل نشده چراکه برای شماره گذاری شناسه ملی و کد اقتصادی ضروریت یافته اما تاکنون بیشتر دهیاری ها شناسه ملی ندارند.
محتاج رئیسی افزود: طی مأموریتی چند روز قبل در تهران بودم و پی گیر مسئله شدم که ظاهرا علت تاخیر تحویل دستگاه های آتش نشانی و حتی تعدادی خودروی حمل زباله عدم تکمیل پرونده های استان است و تمامی ماشین آلات تخصیص یافته مطمئنا تحویل خواهند شد.
http://www.balochpress.ir/images/docs/files/000030/nf00030992-1.jpg


http://www.balochpress.ir/images/docs/files/000030/nf00030992-3.jpg


ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط سرپرست شهرداری ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ