تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir - زنگ بازگشایی مدارس بصورت نمادین در روستای "کلمت" نواخته شد
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس زنگ ایثار و مقاومت و زنگ بازگشایی مدارس در دبستان دخترانه کوثر و حافظ روستای کلمت که در یک ساختمان بصورت دو شیفتی می باشد با حضور مسئولین نواخته شد.
زنگ بازگشایی مدارس  بخش ساربوک بصورت نمادین در روستای "کلمت" نواخته شد
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک :،  زنگ بازگشایی مدارس و نواختن زنگ مهر در بخش ساربوک با حضور بلیده بخشدار بخش، عبدالله رئیسی رئیس شورای بخش ساربوک، مولوی فضل الله رئیسی امام جماعت مسجد جامع نور ، محتاج رئیسی دهیار ساربوک و مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاران ، دانش آموزان، اولیاء و معلمان در دبستان روستای کلمت برگزار شد.
بخشدار ساربوک در این مراسم گفت : طلوع ماه مهر در هفته ای قرار دارد که یاد آور حماسه جاویدان تاریخ اسلامی می باشد و دانش آموزان باید درس مقاومت، استقامت، پایداری، ایثار و شهادت را از شهیدانی که یادآور فرهنگ ایرانی اسلامی هستند، بیاموزند.
اسماعیل بلیده ای ضمن تجلیل از رشادتهای رزمندگان و ایثارگران در 8 سال دفاع مقدس گفت: ما بعد از خدا، پیامبر اکرم(ص) هیچ چیز با ارزش تر از نظام، امام خمینی(ره)، خون شهدا و هفته دفاع مقدس نداریم.
وی مجاهدت، سخت كوشی و ایثار دانش آموزان شهیدی كه مسیر تعلیم و تربیت را به خوبی پیموده‌اند یادآور شد و گفت: سی سال پیش دانش آموزان با دست گرفتن سلاح به جنگ با دشمن رفتتند تا امروز کشور ایران در اوج افتخار و عزت بماند.
بخشدار ساربوک با تاکید بر ضرورت علم آموزی دانش آموزان خاطر نشان کرد: دانش آموزان بایستی در سنگر علم و دانش بر ادامه راه شهدا تلاش کنند.  
ندیم درزاده رئیس شورای روستای کلمت در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک اول مهر روز بازگشایی مدارس خدمت دانش آموزان و معلمین عزیز گفت: امسال با برنامه ریزی شورا ، دهیار و کمک و همیاری شهروندان خیر اندیش نمای داخلی ساختان کاملا تخریب و با همت مردم بصورت مشارکتی گج کاری و سفید کاری شده که این همت مردم ستودنی است و نشان دهنده درک اهمیت علم آموزی فرزندان است. 
وی ضمن تشکر از آقای محمد آبادیان در بحث  تشویق مردم جهت مشارکت پذیری شهروندان که در بحث ساخت و تجهیز سرویس های بهداشتی و نوسازی مدرسه، گفت: تمام تدابیر لازم برای تحصیل دانش آموزان  صورت گرفت و ساختمان مدرسه  برای میزبانی از دانش آموزان آماده سازی شد.
در بایان این مراسم به تعدادی  از دانش آموزان هدایایی شامل لوازم التحریر اهدا شد.


http://www.balochpress.ir/images/docs/files/000031/nf00031051-1.jpg

http://www.balochpress.ir/images/docs/files/000031/nf00031051-2.jpg


http://www.balochpress.ir/images/docs/files/000031/nf00031051-3.jpg


ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط سرپرست شهرداری ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ