تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir - بسته های فرهنگی توزیع شد
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 16 مهر 1394
باهمت قرار گاه قدس نیروی زمینی سپاه در بین دانش آموزان روستاهای شهرستان قصرقند توزیع شد.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک : تعداد 400 کیف حاوی لوازم التحریر هر کیف به ارزش ریالی یک میلیون ریال در بین 400 نفر از دانش آموزان ابتدایی روستاهای محروم بخش قصرقند توزیع شد.
فرمانده گروهان ویژه شهید کریم نظرزهی شهرستان قصرقند گفت: در راستای توجه و عمل به فرامین مقام معظم رهبری در محرومیت زدایی، قرار گاه قدس نیروی زمینی سپاه برای کمک به اقتصاد خانوارهای محروم روستاهای شهرستان قصرقند اقدام به توزیع کیف های حاوی لوازم التحریر هر یک به ارزش تقریبا یک میلیون ریال در بین دانش آموزان و آینده سازان ایران اسلامی نموده است که امید است مقبول درگاه احدیت قرارگیرد.
محمدکریم عزیزی افزود : این هدایا شامل کیف و نوشت افزار مورد نیاز دانش آموزان و با هدف ایجاد شور و روحیه با توجه به آغاز سال تخصیلی جدید بوده است و نباید فراموش کرد که نسل کودک و نوجوان ما سرمایه های اصلی این جامعه محسوب شده و آینده این کشور به دست آنان رقم خواهد خورد که در خصوص ایجاد ظرفیت ها در این قشر به طور قطع نباید از هیچ کوششی دریغ کنیم.
فرمانده قرارگاه ویژه شهید نظر کریم زهی شهرستان قصرقند اظهار داشت: قرارگاه ویژه شهید نظرزهی زیر نظر قرارگاه شهید معمار و بیت صالحین بلوچستان با تمام قدرت و زحمات شبانه روزی برای امنیت و آسایش میهن اسلامی تلاش می نماید و در کنار اقدامات امنیتی از عمران و آبادانی، اشتغال‌زایی مناطق کمتر توسعه یافته نیز غافل نیست.
عزیزی گفت: همچنین در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی تعداد پنج دستگاه چرخ خیاطی در بین زنان روستایی سرپرست خانوار جهت اشتغالزایی اهدا شد.
شایان ذکر است ارزش ریالی هر دستگاه چرخ خیاطی سی و پنج میلیون ریال برآورد شده است.http://www.balochpress.ir/images/docs/files/000031/nf00031085-1.jpg


http://www.balochpress.ir/images/docs/files/000031/nf00031085-2.jpg


http://www.balochpress.ir/images/docs/files/000031/nf00031085-3.jpg


ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط سرپرست شهرداری ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ