پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 23 مهر 1394
به مناسبت هفته نیروی انتظامی مهرماه در محل سالن اجتماعات قصرقند طی مراسمی از نیروهای خدوم نظامی و انتظامی شهرستان تقدیر بعمل آمد.
سبزپوشان قصرقندی تقدیر شدند
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک :، فرماندار شهرستان قصرقند در این مراسم از عملکرد موثر و خدمات ارزشمند نیروهای نظامی تشکر کرده و شهادت شهید والا مقام همدانی را تبریک و تسلیت عرض نمود.
حمیرا ریگی بیان داشت: با نگاهی به کشورهای همسایه ازجمله افغانستان، پاکستان، عراق و سوریه به وجود امنیت در کشورمان اذعان خواهیم کرد.
وی افزود: امنیت برآیند و محصول اتحاد و همدلی اقشار مختلف جامعه درکنار هم می باشد، همت نیروهای انتظامی در مبارزه با سوداگران مرگ که بصورت مستمر طی سالهای گذشته انجام گرفته حاصلش شهدای مبارزه با موادمخدر است که باشهدای هشت سال دفاع مقدس برابری می کند.
در ادامه ضمن ایرادسخنانی دیگر، فرماندار قصرقند جهت اطلاع شهروندان گزارش سفری از همایش و نمایشگاه ملی روستا و دیدارها و جلساتشان در تهران طی هفته گذشته ارائه کرد.
در این مراسم گروه موسیقی بخش مرکزی قصرقند و گروه دانش آموزی نیز به اجرای موسیقی و سرود پرداختند. درپایان مراسم به فرمانده نیروی انتظامی، فرمانده سپاه پاسداران، فرمانده قرارگاه شهید معمار و پاسگاه ساربوک و قریب به سی نفر از پرسنل نمونه نیروی انتظامی و همچنین همسران ایشان هدایایی از طرف فرمانداری،شهرداری و شورای اسلامی شهرقصرقند به همراه لوح تقدیر اهدا شد.


http://www.balochpress.ir/images/docs/files/000031/nf00031115-1.jpg


http://www.balochpress.ir/images/docs/files/000031/nf00031115-2.jpg


http://www.balochpress.ir/images/docs/files/000031/nf00031115-3.jpg


ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط سرپرست شهرداری ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ