تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir - راهپیمایی باشکوه 13 آبان دربخش ساربوک برگزار شد
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

راهپیمایی باشکوه 13 آبان و روز دانش آموز دربخش ساربوک  با حضور پر شور دانش آموزان.دانشجویان . مسولین. روحانیون .شورا و دهیاران  و اقشار مختلف مردم برگزار شد.


 


 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک :در این گردهمایی پرشور دانش آموزان در کنار مسئولان بخش ساربوک با با سر دادن شعارهای " مرگ بر اسرائیل" " مرگ بر آمریکا" و " دانش آموز بسیجی راهت ادامه دارد" نفرت و انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیستی و امریکای جنایت کار به نمایش گذاشتند.


این راهپمایان تاکید داشتند که همواره راه شهدای دانش آموز بسیجی به ویژه شهید فهمیده و تلاشگران واقعه تاریخی تسخیر لانه جاسوسی امریکا را ادامه خواهند داد


بخشدار ساربوک  با حضور در جمع راه پیمایان و شرکت در راه پیمایی 13 آبان، گفت: شهید فهمیده الگوی متناسبی با معیارهای جامعه اسلامی است و دانش آموزان نیز باید در جبهه های کنونی که بسیار خطرناک تر از جبهه حسین فهمیده است، با دشمن مقابله کنند. 

 اسماعیل بلیده ای  افزود: امروز رسالت مهم همه مسئولین نظام و ملت، انتقال ارزش‌های والای انقلاب اسلامی به نسل حاضر و نسل‌های آینده است.

بخشدارساربوک اظهار داشت : بازگو کردن و بیان ایثارگری‌ها، فداکاری، شجاعت و دلاوری رزمندگان اسلام با تاسی از امام راحل(ره) و شهدای والامقام امری بسیار مهم و ضروری است.

بلیده ای  خاطرنشان کرد: سقوط لانه جاسوسی آمریکا در روز 13 آبان نقطه عطفی در تاریخ ایران اسلامی است و همانطوری که حضرت امام(ره) فرمودند، این واقعه مهم انقلاب دوم ملت ایران بود.


در پایان راه پیمایی نیز قطعنامه ای توسط آقای محمدکریم ریسی فعال فرهنگی و اجنماعی بخش ساربوک  قرائت شد.


3.JPG


ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط سرپرست شهرداری ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ