تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir - پیکر شهید مدافع حرم حضرت زینب(س) در بخش ساربوک تشییع شد
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

مراسم تشییع پیکرشهید مدافع حرم دربخش ساربوک در میان استقبال مردم و مسئولان .بخشداران بخش های ساربوک بخش مرکزی و تلنگ خانواده شهدا و جانبازان  بخش ساربوک تشییع و به خاک سپرده شد.


 تشییع پیکر دو تن از شهدای مدافع حرم در شهرستان نیکشهربه گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک :، مراسم تشییع پیکر شهید  مدافع حرم، عمر ملازهی صبح امروز در محل زادگاهش روستای حمیری با حضور ، جدگال نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی، امامان جمعه تشیع و تسنن شهرستان و تعدادی از فرماندهان سپاه، مدیران دستگاه های دولتی و اقشار مختلف مردم  برگزار شد.

در این مراسم مولوی وحیدی فر امام جمعه اهل تسنن شهرستان نیکشهر با تبریک و تسلیت به خانواده شهدای مدافع حرم، برای آنان علو درجات الهی را از درگاه خداوند منان خواستار شدند.

همچنین حجت الاسلام برهان باقری نماینده ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان و قرارگاه قدس جنوب شرق کشور نیز با تبریک و تسلیت به خانواده شهدا گفت: شهدا جایگاهی والا و ارزشمند نزد خداند دارند همانگونه که خداوند در آیه 169 سوره آل عمران می فرماید: شهدا زنده‌اند و نزد پروردگارشان روزی می‌خورند.

شهیدان مدافع حرم به شهدای گفته می شوند که در جنگ سوریه به شهادت رسیده اند. این افراد برای دفاع از حرم حضرت زینب واقع در جنوب دمشق به سوریه اعزام می شوند.شهید ملازهی در حین عملیات مستشاری در سوریه به شهادت رسیدند.ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط سرپرست شهرداری ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ