پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 10 آذر 1394
هفدهمین مانور سراسری زلزله با شعار مدرسه ایمن، جامعه تاب آور، با هدف ترویج فرهنگ ایمنی و ارتقای توانمندی دانش آموزان برای مواجهه درست با بلایای طبیعی به ویژه زلزله روز یکشنبه در مدارس شهرستان قصرقند  برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک :هفدهمین مانور سراسری زلزله با حضور مسولین شهرستان قصرقند، و دانش آموزان، به صورت نمادین در آموزشگاه فاطمیه و پروین اعتصامی شهرستان قصرقند با شرکت 300 نفر دانش آموز برگزار شد.


لال بخش هوتی معاون پشتیبانی اداره آموزش و پرورش شهرستان قصرقند در آئین نمادین هفدهمین مانور سراسری زلزله و ایمنی گفت: با توجه به زلزله خیز بودن کشورمان و تجربه زلزله ها ، اگر دانش آموزان و خانواده آنان آموزش لازم را ببینند خسارات مالی و جانی در این حوادث طبیعی کاهش می یابد.

هوتی، تقویت سلامت جسمی و روانی دانش آموزان را مهم و اساسی برشمرد و گفت : باید خودباوری ،روحیه اعتماد به نفس ،  مسئولیت پذیری و مهارتهای زندگی را به دانش آموزان آموخت و آنها را برای مقابله و رویارویی با آزمون های سخت در زندگی آماده ساخت .

معاون پشتیبانی اداره آموزش و پرورش شهرستان قصرقند در پایان از زحمات نماینده هلال احمر جناب آقای فیصل ریسی جهت آموزش و نحوه چگونگی اجرای مانور قبل از شروع مانور تشکر و قدردانی کرد


درادامه  این مراسم با به صدا در آمدن آژیر وقوع زلزله، دانش آموزان ضمن پناهگیری و خروج از محل های خطر آفرین، با استفاده از آموخته های خود به تمرین نحوه مواجهه با پدیده طبیعی زلزله پرداختند.

 یگان های امدادی نیز با حضور در محل وقوع فرضی زلزله، به امداد و انتقال مجروحین پرداخته و کار اطفاء حریق را انجام دادند.


گفتنی است  که هفدهمین مانور سراسری زلزله و ایمنی با همکاری و مشارکت آموزش و پرورش ، مدیریت بحران فرمانداری ، سازمان دانش آموزی، جمعیت هلال احمر برگزار گردید


ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط سرپرست شهرداری ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ