تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir - دهیاری ساربوک به یک دستگاه ماشین آتش ‌نشانی مجهز شد
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

دهیار ساربوک  گفت: دهیاری ساربوک به یک دستگاه خودروی آتش نشانی نیمه سنگین فوتون مجهز شده است.
دهیار ساربوک: دهیاری ساربوک به یک دستگاه  ماشین آتش ‌نشانی نیمه سنگین مجهز شد
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک : محتاج رییسی در گفتگو با خبرنگار بلوچ پرس اظهار داشت: طی مکاتبات و پیگیری های چندین ساله مبنی بر نیاز شدید مردم بخش ساربوک با توجه به آتش سوزی های متعدد و نبود ماشین آتش نشانی خسارات زیادی به شهروندان وارد میکرد که خوشبختانه موفق به خرید و تجهیز یک دستگاه ماشین آتش نشانی نیمه سنگین با تجهیزات کامل شدیم.
رییسی افزود: یکی از وظایف دهیاری برای مقابله و پیشگیری از حوادث احتمالی و ایجاد امنیت روانی برای شهروندان تامین ماشین آتش نشانی است که این موضوع مهم طی چند سال گذشته در سطح بخش عملیاتی نشده بود.

وی تصریح کرد: ارزش این خودرو با تجهیزات کامل 197 میلیون تومان می باشد که  اولین خودرو با این تجهیزات در سطح بخش می باشد.

وی بیان کرد: با توجه به گستره سطح روستای ساربوک و اهمیت نظافت و پاکیزگی روستا و همچنین تسریع در روند مدیریت پسماند جامد روستایی و جمع‌آوری زباله‌ها، تعداد ۱۵ مخزن زباله ۷۷۰ لیتری جدید با اعتباری بالغ بر ۶۷۵۰۰۰۰۰ ریال در سطح خیابان و کوجه های ساربوک نصب که در صورت نیاز سطح روستا سطل‌ های زباله جدید در مکان های عمومی افزوده می‏ شود.
رییسی تاکید کرد: دهیاری ساربوک با 4 پرسنل، یک دستگاه کمپرسی و یک دستگاه ماشین آتش نشانی در حال خدمت گذاری به شهروندان محترم می باشد.

دهیار ساربوک از توابع شهرستان قصرقند در پایان از زحمات و همکاری های جمالزهی مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری، ریگی فرماندار شهرستان قصرقند و بلیده ای بخشدار بخش ساربوک بخاطر حمایت و پیگیری های دلسوزانه تشکر کرد.


ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط سرپرست شهرداری ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ