تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir - پروژه های محرومیت‌زدایی قرارگاه قدس
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

مرتبه
تاریخ : شنبه 28 آذر 1394
فرمانده گروهان ویژه شهید کریم نظرزهی شهرستان قصرقند گفت: پروژه های محرومیت‌زدایی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در سطح شهرستان قصرقند در حال اجرا است.
پروژه های محرومیت‌زدایی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در سطح شهرستان قصرقند در حال اجرا است
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک : محمدکریم عزیزی در گفتگو با خبرنگار بلوچ پرس، با تشریح جز‌ئیات این پروژه‌ها افزود: این پروژه‌ها شا‌مل چهار باب اتاق 70 متری برای خانواده شهداء در روستای ساربوک، تعمیر و بازسازی و حصارکشی مدرسه ابتدایی دخترانه توحیدیه روستای کوشوک، لایه روبی و مرمت قنات های قصرقند و روستای لوریانی با هزینه ای بالغ بر 200 میلیون تومان می باشند.
عزیزی ادامه داد:‌ پروژه‌ ها شا‌مل انواع پروژه‌های عمرانی، اشتغالزایی، کشاورزی و … می باشد که بزودی به بهره‌برداری قرار خواهند رسید.
وی بیان کرد: اولین هدف و اقدامی که قرارگاه قدس در راستای خدمات رسانی به مردم شهرستان قصرقند برداشت، ایجاد یک بستر مناسب همراه با آرامش و امنیت برای تداوم خدمت گذاری نظام مقدس جمهوری اسلامی در این خطه عزیز و شهید پرور بوده است.
وی توجه به مشکلات مردم را مولفه ی اصلی سرلوحه سپاه پاسداران به عنوان یک نهاد انقلابی دانست و تصریح کرد: مسئله مهمی که قرارگاه قدس از سال 87 در کنار آرامش و امنیت پایدار مردم سیستان و بلوچستان به آن پرداخته توجه به بخش محرومیت زدایی و معیشت مردم است.
عزیزی خاطر نشان کرد: یکی از اقدامات مهم قرار‌گاه قدس سپاه پاسداران توجه به بافت و زیر ساخت هایی است که مردم به آن نیازمند می باشند.
فرمانده گروهان ویژه شهید کریم نظرزهی شهرستان قصرقند در پایان گفت: از دیگر برنامه های قبلی سپاه قدس در راستای توجه و عمل به فرامین مقام معظم رهبری در محرومیت زدایی، کمک به اقتصاد خانوارهای محروم روستاهای شهرستان قصرقند بوده که اقدام به توزیع 400 کیف حاوی لوازم التحریر هر یک به ارزش تقریبا یک میلیون ریال در بین دانش آموزان و آینده سازان ایران اسلامی توزیع شده و همچنین تعدادی دستگاه چرخ خیاطی به زنان سرپرست خانوار جهت اشتغالزایی و خودکفایی اهداء شده است .


ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط سرپرست شهرداری ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ