تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir - خدمات دو ساله دولت تدبیر و امید در بخش ساربوک
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

بخشدار ساربوک؛

خدمات دو ساله دولت تدبیر و امید در بخش ساربوک با خدمات 10 سال قبل برابری می کند/تشریح نتایج سفر وزیر بهداشت و درمان به بخش ساربوک


بخشدار بخش ساربوک از توابع شهرستان قصرقند گفت: سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بخش ساربوک مصوبات بسیار خوبی داشت که در ارتقای شاخص‌های بهداشتی و درمانی بخش تاثیر بسزایی خواهد داشت.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک :اسماعیل بلیده ای در گفتگو با خبرنگار بلوچ پرس  در این باره اظهار داشت: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بازدید از بخش ساربوک آزمایشگاه درمانگاه ساربوک را  افتتاح کرد که این آزمایشگاه با 160متر زیر بنا با مشارکت مردم و خیرین محلی با اعتباری بالغ بر 1400 میلیون ریال احداث شده و تحویل مرکز بهداشت گردید که مرکز بهداشت نسبت به تجهیز آزمایشگاه اقدام کرده است.
بلیده ای افزود: این آزمایشگاه اولین آزمایشگاه خیری حوزه دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر است که با حضور وزیر افتتاح شد و امیدواریم آخرین هم نخواهد بود و مشارکت های حوزه سلامت ادامه خواهد داشت.
وی ادامه داد: سفر سیدحسن قاضی زاده هاشمی برای بخش سلامت بخش ساربوک  پرخیر و برکت بود، درخواست مردم بخش ساربوک مبنی بر احداث مرکز درمان بستر 10 تخت خوابی، دبیرستان بهیاری، مرکز تسهیلات زایمانی و دندانپزشکی از مطالبات مردم این بخش بود که قول پیگیری همه موارد خواسته شده را دادند.
بخشدار ساربوک گفت: ساختمان قدیمی درمانگاه ساربوک تجهیز و بازسازی شده و اعتبار ساختمان درمانگاه جدید  ساربوک نیز تصویب و اخذ شده به محض واگذاری زمین از ادارات ذیربط عملیات اجرایی ساختمان شروع خواهد شد و هم اکنون بخش ساربوک دارای دو درمانگاه، یکی در مرکز بخش ساربوک و دیگری در مرکز دهستان حمیری با چهار پزشک به مردم خدمات ارائه میدهند.
بلیده ای اظهار کرد: احداث خانه بهداشت های روستاهای لوریانی، کلمت، حاجی آباد و پایین دست روستاهای سدزیردان 90 درصد پیگیری ها صورت گرفته که انشاالله به زودی این روستاها دارای خانه بهداشت میشوند، همچنین درمانگاه روستای چندوکان را هم پیگیر هستیم و امیدواریم این امر تحقق یابد تا مردم بخش ساربوک از نظر شاخصه های بهداشتی به بهترین جایگاه دست یابند.
بلیده ای اظهار داشت: دولت تدبیر و امید خدمات بسیار خوب و ارزشمندی در بیش از دو سال سپری شده از آغاز دولت در این بخش داشته است که می توان گفت دست کم با فعالیت های صورت گرفته در ده سال قبل از آن برابری می کند که جا دارد از حمایت ها و همکاری های خانم ریگی فرماندار شهرستان قصرقند، دکتر ضاربان رییس دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر نهایت تشکر و قدردانی را داشته باشیم که همواره عزم خود را برای مرتفع کردن مشکلات مردم بخش ساربوک جزم کردند.
بخشدار ساربوک از توابع شهرستان قصرقند در پایان اظهار داشت: دلجویی از فرزند شهید عمر ملازهی شهید مدافع حرم و تجلیل از خانواده این شهید یکی از اقدامات بسیار ارزنده ای بود و وزیر بهداشت تاکنون بالاترین مقامی بوده که تا به امروز این چنین به یاد آنها در کنار فرزندانشان حضور یافته است که به عنوان اقدامی ویژه در پاسداشت ارزشهای انقلاب و اسلام همواره الگوی همه مدیران خواهد بود، همچنین طبق درخواست فرزند شهید مبنی بر ساخت سالن ورزشی در روستای حمیری که بصورت شفاعی درخواست کرد، وزیر هم قول مساعد و همکاری ویژه را در این مورد دادند.
لازم به ذکر است، بخش ساربوک در 17 کیلومتری مرکز شهرستان قصرقند با 18 هزار نفر جمعیت واقع شده است. گفتنی است، بعد از انقلاب وزیر بهداشت اولین وزیری است که به بخش ساربوک سفر کرده است.


ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط سرپرست شهرداری ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ