به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک رئیس آموزش و پرورش شهرستان قصرقند در مراسم جشن بزرگ فجر انقلاب که در سالن ورزشی شهدای این شهر با حضور خانواده معظم شهدا و اقشار مختلف مردم برگزار شد، اظهار کرد:دهه فجر یادآور عظمت و شکوه ملت ایران است و بیان عملکردها به مردم امید و نشاط را در جامعه تقویت می‌کند و بستر خدمت بیشتر به مردم را فراهم می‌سازد.

همایون امیری در ادامه با اشاره به برگزاری برنامه‌های متنوع آموزش و پرورش  شهرستان قصرقند در دهه فجر امسال اذعان کرد: دهه فجر نماد وحدت، وفاق و همدلی مردم و مسئولان بوده از این‌رو باید دستاوردهای انقلاب در دهه فجر برای نسل جدید خصوصا دانش‌آموزان تبیین شود.

ریس آموزش و پرورش قصرقند تاکید کرد: برنامه های بسیار متفاوت و مختلفی با هدف معرفی هرچه بهتر انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن به نسل امروز در ایام دهه فرخنده فجر در سطح مدارس شهرستان قصرقند  برگزار شد.

حمیرا ریگی فرماندار قصرقند در این مراسم گفت : دهه فجر بهترین فرصت برای تبیین دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی و بیان خدمات این نظام به ولی نعمتان خویش بوده که لازم است همگان به این موضوع توجه کنند.

وی نقش بانوان در بیروزی انقلاب اسلامی  را نقطه عطف تاریخ این مرز و بوم دانست و تصریح کرد:زمانی که به زنان به عنوان یک کالا نگاه میکردند زنان توانستند در انقلاب حضورشان را به تصویر کشیدند و بعد از بیروزی لنقلاب اسلامی نقش زن در 8 سال جنگ تحمیلی و ظالمانه هم نقش آفرینی کردند ودر نسل سوم هم تربیت فزرندان را عهده دار بودند و امروز وظیفه ما است تا با برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی این ایام تاریخی را در یاد مردم حفظ و ماندگار کنیم.

فرماندار قصرقند اظهار داشت : مردم بخش ساربوک در همه مناسبت ها همواره افتخارآفرینی کردند و امیدوارم این پرشوری و نشاط هم روز به روز بیشتر شود.

این مقام مسئول از آموزش و پرورش بخاطر هماهنگی انسجام و همدلی مدارس جهت برگزاری جشن باشکوه انقلاب قدردانی کرد وازبخشدار سابق بخش ساربوک هم بخاطراین انسجام قدردانی کرد

خانم ریگی تاکید کرد: باتوجه به اینکه اعلام کرده بودیم به بهترین جشن انقلاب بین شهرستانی جوایزی در نظرخواهیم گرفت لذا بخش ساربوک بخاطر برگزاری باشکوه جشن رتبه اول را کسب کردند ودانش آموزان و دبیران که در برپایی این جشن باشکوه برنامه ریزی کردندبه  یک اردو از طرف فرمانداری اعزام خواهند شد.

وی افزود: بر همه اعضای محترم ستاد گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی فرض است با تمامی امکانات و اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم زمینه های حضور همه اقشار مختلف مردم را در صحنه های مهم انقلاب بویژه راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در 7 اسفند را فراهم نماییم.

ریگی  با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال دولت و ملت همدلی و همزبانی، اظهار داشت: همگان باید تلاش کنند تا این مهم در عرصه سیاسی نیز به نحو مطلوب و شایسته محقق شود.

وی از آمادگی دولت تدبیر و امید برای برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند و ایجاد شرایطی برابر برای رقابت احزاب و گروه های سیاسی در اسفند ماه سال جاری در این شهرستان خبر داد.

فرماندار قصرقند  اظهار داشت: دولت یازدهم در تلاش است با صداقت و رعایت اصل بی طرفی، زمینه برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند و مشارکت گسترده و حداکثری مردم در این رقابت سیاسی را فراهم سازد.

لازم به ذکر است، در حاشیه این مراسم نمایشگاه توانمندی دانش آموزان و جشنواره غذا  در نظر گرفته شده بود که مورد استقبال مسولین وسایر شرکت کننده ها قرار گرفت  و از ریس دبیرستان دخترانه  زینبیه مدیران مدارس دخترانه  راهنمایی سجادیه و ابتدایی سمیه ساربوک بخاطر برگزاری  با شکوه جشن انقلاب تشکر و قدردانی شد دراین آیین همچنین از دانش آموزان ممتاز  تقدیر شد

http://8pic.ir/images/jbwdmm2x2ro3u81dykph.jpg
http://8pic.ir/images/at2nrdywmrt1r39cnziz.jpg


http://8pic.ir/images/53xq8y7k5qn00v7pa405.jpg