تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir - حضور پرشور مردم بخش ساربوک در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن ماه+تصاویر
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

حضور پرشور مردم بخش ساربوک  در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن ماه+تصاویر

http://8pic.ir/images/gbvy1xihn0itrgrw1fve.jpg

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک : امسال باز هم بخش ساربوک  در ۲۲ بهمن شاهد حضوری متفاوت و حماسه‌ای از جنس حضور در صحنه‌ انقلاب بود؛ حماسه‌ای که در انتخابات اسفندماه به نمود بارزی از تجلی همدلی و وحدت میان ملت ایران اسلامی و سدی مقابل نفوذ تبدیل خواهد شد.مردم بخش ساربوک  صبح امروز و همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بار دیگر با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن اتحاد و ایستادگی خود را در سی‌و هفتمین فجر انقلاب اسلامی جشن گرفتند. این مراسم در بخش ساربوک  با حضور اقشار مختلف مردم دریک روز  آفتابی از مسیر پیش بینی شده و با دادن شعارهای انقلابی اغاز شد مراسم از  مقابل مسجد جامع  نورساربوک  و افزوده شدن مردم در این مسیر به طرف میدان سیمرغ  برگزار شد . در این مراسم کودکان و نوجوانان.جوانان .پیر و جوان .زن و مرد مشاهده می شد ، نواخته شدن آهنگ های انقلابی ، از جمله جلوه های راهپیمایی 22 بهمن ماه امسال بخش ساربوک  بود که جلوه خاصی را نمایان کرده بود . 

 ˈسعید عیسی نیاˈ بخشدارمرکزی قصرقند و سرپرست بخشداری ساربوک در جمع تجمع کنندگان مردم در راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت:  22 بهمن سالروز پیروزی حق بر باطل و روز عزت و اقتدار ملت ایران است، فرصتی برای نمایش اقتدار، عزت و صلابت ملت ایران به نظام سلطه و استکبار جهانی است.

وی تصریح کرد: در 22 بهمن امسال بار دیگر نشان دادیم که بیدار و هوشیار بوده و یکپارچه و منسجم هستیم و دشمنان بدانند اگر بخواهند راه و شکافی بین ملت ما ایجاد کنند مردم بیدار و یکپارچه از نظام و ارزش‌های آن و ولایت فقیه دفاع می‌کنند.

وی افزود: با تلاش‌های ریاست جمهوری و تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای با بهره‌گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری شاهد به نتیجه رسیدن برجام بودیم؛ نتیجه این پیروزی رضایتمندی مردم و اقتدار آنها در صحنه‌های بین‌الملل بوده است.

سریرست بخشداری ساربوک گفت: با عنایت خداوند متعال توانستیم با همه فشارهایی که بر نظام جمهوری اسلامی ایران به صورت تحریم‌های ظالمانه تحمیل کردند با اقتدار در مذاکرات هسته‌ای حضور پیدا کنیم و برابر قدرت‌های جهان ایستادگی و از حق مسلم ملت دفاع کنیم.
 
عیسی نیا افزود: ملت در 22 بهمن نشان داد که هیچ خللی در صفوف حامیان انقلاب اسلامی وجود ندارد و مردم می‌آیند تا بگویند ایستاده‌اند و از حرکت‌های توسعه استقلال و آزادی حمایت می‌‌کنند.

  سعید عیسی نیا با تأکید بر ولایت‌پذیری تمامی آحاد جامعه اظهار داشت: ملت بزرگ ایران دلداده ولایت هستند و تا آخرین لحظه از آرمان‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع خواهند کرد.

وی افزود: ملت ولایت‌مدار و غیور بخش ساربوک  با حضور در تمام صحنه‌ها، حمایت و پشتیبانی کامل خود را از مقام معظم رهبری اعلام کرده و با تمام وجود آماده اجرای فرامین مقام معظم رهبری هستند. هدف امروز دولت تدبیر و امید ، شکوفایی و توسعه همه جانبه کشور ، اهتمام ورزیدن به بنیاد های انقلاب اسلامی ، تامین منافع ملی ، مبنا قرار دادن قانون اساسی ، و کوشش برای تقویت اتحاد و انسجام ملی و در نتیجه اقتدار ملی و جمهوری اسلامی ایران است
  عیسی نیا در پایان بیان داشت : امروز مردم سلحشور بخش ساربوک و شهرستان قصرقند با حضور حماسی ، پرشور و نشاط و وحدت آمیز خود  گامی دیگر در مسیر اقتدار میهن اسلامی برداشتند تا نشان دهند بر پیمان خود با آرمانهای انقلاب اسلامی ، امام راحل و مقام معظم رهبری استوار و پایدارند که اینجانب از همه شما عزیزان سپاسگذارم .

شرکت کنندگان در راهپیمایی پس از طی مسیر در میدان سیمرغ  تجمع و پس از سخنرانی سربرست بخشداری  قطعنامه ای قرائت و مردم با تکبیر آن را تایید کردند.بخش ساربوک  به مرکزیت روستای ساربوک  در 17کیلومتری  مرکزشهرستان قرار دارد 

http://8pic.ir/images/fdswo5apk1kaubn2ryka.jpg

http://8pic.ir/images/no0v1clb1rvj0lud1q15.jpg

http://8pic.ir/images/hj7wpnw98fjqq5i8hbtk.jpg


http://8pic.ir/images/w710nte4fvpov1gygsif.jpghttp://8pic.ir/images/tmm1pjumqvdst8mvjks9.jpg


http://8pic.ir/images/kcd2pabcyhgn0axre261.jpg

http://8pic.ir/images/a8kug3nnhr0tc7x7vhmr.jpg

http://8pic.ir/images/hb2fx9ipon1xdhrhki5m.jpg

http://8pic.ir/images/9m90mr1uols35crtpkq9.jpgارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط سرپرست شهرداری ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ