تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir - آیین تودیع و معارفه بخشدار ساربوک برگزار شد
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 6 اسفند 1394

  آیین تودیع و معارفه بخشدار بخش ساربوک با حضور نماینده مردم شریف قصرقند در مجلس شورای اسلامی فرماندار، ائمه جمعه و جماعات، أعضای شورا و دهیاران، و مسوولان شهرستان قصرقند برگزار شد.

آیین تودیع و معارفه بخشدار ساربوک شهرستان قصرقند برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک: در این آیین که با حضور مسوولان شهرستان قصرقند  درمسجد جامع نور ساربوک  برگزار شد،  اسماعیل بلیده ای   بخشدار پیشین بخش ساربوک تکریم و  مرتضی سایگانی   به عنوان بخشدار جدید این بخش معرفی شد.

فرماندار قصرقند در این آیین هدف از مسئولیت در نظام اسلامی را خدمت به مردم عنوان و خاطرنشان کرد: در عرصه خدمت، مسئولی موفق تر است که اهتمام و تلاش بیشتری در این راه داشته و به وظیفه خود بهتر عمل کند. 

 حمیرا ریگی  با تقدیر از بخشدار بخش ساربوک ، اظهار کرد: بخشدار قبلی بخشداری خوش فکر و با ایده بود که به علت کاندید بودن یکی از بستگان سببی جهت کاندیداتوری مجلس دهم از حوزه انتخابیه چابهار، کنارک، نیکشهر و قصرقند از سمت خودشان استعفا دادند و ایشان خدمات ارزنده ای را در چند سال تصدی مسوولیت بخشداری ارایه کرد و با تمام وجود در رفع مشکلات مردم منطقه گام برداشت و کارنامه درخشانی را از خود برجا گذاشت. 

وی همچنین با اشاره به سوابق و ویژگی های بخشدار جدید، ابراز امیدواری کرد که با تعامل و همکاری همه مسئولان شاهد توسعه و عمران بیش از پیش این بخش باشیم.

 مرتضی سایگانی   بخشدار جدید بخش ساربوک نیز که سخنان اندیشمندانه و بدون تردیدش حکایت از همت باند و روحیه خستگی ناپذیرش داشت، ضمن گرامیداشت یاد و نام امام و شهدا و خیر مقدم به مسئولان شهرستان قصرقند و شهرستان های همجوار  از زحمات  اسماعیل بلیده ای   بخشدار سابق  تقدیر کرد و گفت: بنده به عنوان فرزند و برادری کوچک ادامه دهنده راه بخشدار اسبق خواهم بود و ان شالله با کمک مردم و تلاش شبانه روزی بتوانم زمینه رشد و تعالی را در این بخش بوجود بیاورم چراکه این منطقه ظرفیت های بالفعل و بالقوه محیطی و انسانی زیادی دارد که برای توسعه پایدار نیازمند توجه به اولویت ها است.

بخشدار جدید توجه به کشاورزی و دامداری مردم، ایجاد بستر های گردشگری و توریستی و توسعه آموزشی را از اولویت های خود دانست و افزود: امیدواریم با نظر صاحبنظران   گامهایی را در جهت اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید و سند چشم انداز برداریم.

وی افزود: بنده امیدوارم با یاری و همدلی مردم و تلاش شبانه روزی، این بخش به عنوان بخش موفق شهرستان و حتی استان مبدل شود.

همچنین در این مراسم فرماندار، شورا و دهیاران بخش ساربوک   با اهدا لوح تقدیر و هدیه از زحمات ˈاسماعیل بلیده ای ˈ قدردانی کردند.

بخش ساربوک با 18 هزار نفر جمعیت در 17 کیلومتری مرکز شهرستان قصرقند قرار دارد.ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط سرپرست شهرداری ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ