تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir - قدردانی بخشدار بخش ساربوک از حضور پرشور مردم در مراسم معارفه
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

در پاسخ به استقبال پرشور از بخشدار جدید ساربوک :
قدردانی بخشدار بخش ساربوک از حضور پرشور مردم در مراسم معارفه ایشان

http://8pic.ir/images/21mzeyb63eg0bu8mtw9f.jpg

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک : ،بخشدار بخش ساربوک در بیانیه ای که در اختیار این وبسایت خبری گذاشت، از حضور پرشور مردم بخش ساربوک در مراسم استقبال و معارفه وی تقدیر و تشکر کرد.

متن پیام بدین شرح است:

ایران اسلامی با حمایت و حضور مردم در صحنه، از گردنه های مختلف همواره به سلامت عبور کرده است. صحنه های پرشکوه و وصف ناپذیر حضور مردم شریف، نجیب، انقلابی و دیندار ساربوک در استقبال از فرزند کوچکشان، بیانگر وفاداری آنان به آرمانهای انقلاب و دلبستگی آگاهانه شان به دولت تدبیر و امید و نیز گویای این حقیقت است که علی رغم همه ی مشکلات؛ وحدت، یکرنگی، همدلی، و عشق به فرزندان این دیار، شاه بیتِ دیوانِ محبتِ اهالی بخش است.

خدمتگزاری به مردم شریف بخش ساربوک توفیق بزرگی است. همواره از این افتخار به خود می بالم و به یمن این حمایت صادقانه، با خود عهد می بندم آنچه را که در توان دارم؛ برای توسعه، سربلندی و سرافرازی این مردم شریف به کار بندم و در جهت برآوردن مطالبات به حق آنان تلاش کنم و از خدای بزرگ می خواهم در این راه، مرا از وسوسه های نفسانی در امان بدارد.

امید است در سایه ی عنایات الهی و با تلاش و تدبیر هرچه بیشتر مسئولین و استمرارِ همراهی و حمایت شما مردم عزیز، افقهای تازه ای از توسعه و رفاه به روی مردم فهیم بخش ساربوک گشوده شود.
بر خود واجب می دانم به عنوان خدمتگزار کوچک این مردم شهید پرور و متدین، صمیمانه از حضور کم نظیر و بی سابقه همه اقشار مردم، خصوصا ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، ائمه جمعه و جماعات، أعضای شورا و دهیاران محترم ، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، آزادگان سرافراز ، بانوان بخش ساربوک ، معتمدین و متنفذین، ریش سفیدان
،مدیران و مسولین شهرستان های چابهار، فنوج ،سرباز، ایرانشهر، نیکشهر،بخش های لاشار، بمپور ، جوانان و اصحاب رسانه و ... تشکر و قدردانی نمایم.

 

مرتضی سایگانی
بخشدار بخش ساربوک
94/12/5

 


ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط سرپرست شهرداری ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ