تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir - پیام تبریک بخشدار ساربوک
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

مرتبه
تاریخ : شنبه 29 اسفند 1394

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک:بخشدار ساربوک  در آستانه فرا رسیدن سال جدید، طی پیامی ، آغاز سال نو را تبریک گفت.


20160314134320


                                                          بسم الله الرحمن الرحیم
 

    یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل و النهار        یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

       

سپاس و ستایش خدای را که ما بندگان را درس سپاسگزاری آموخت و شکرگزاری را وظیفه ما گردانید

 

اینک که در آستانه نوروز باستانی و حلول سال نو و فرخنده قرار گرفته ایم چه نیکوست یاد و خاطره شهدای انقلاب و شهدای هشت سال دفاع مقدس و به ویژه شهدای بخش ساربوک را گرامی بداریم. سپاس خدای مهربان را که به اینجانب منت نهاد تا با همدلی و همگامی  همکاران خدوم و مردم صبور در بهاری که ره به فردایی امید بخش می برد در خدمت گذاری شما مردم نجیب و فهیم ساربوک به فرجام برسانیم .

سالی که گذشت سال پیروزی ها و ظفرمندی های ارزنده ای در بخش بوده است و گام های بلندی در راستای توسعه و تعالی برداشته شد، سالی سرشار از اقتدار که به پشتوانه ی حضور شکوهمند ملت در صحنه های پرشکوه انقلاب اسلامی و خلق دیگر بار حماسه ۲۲ بهمن ماه و همچنین حضور باشکوه مردم پای صندوق های رای به روند عزت و اعتبار بخش ساربوک تداوم بخشید و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی را خوار و زبون ساخت.

اینک در آستانه سال نو بار دیگر نیازمند وحدت و همدلی همه شهروندان گرامی برای تحقق آرزوها و آرمان های مشترک مان هستیم. نوروز که موسم نزدیکی و پیوند دلها و آرزوهاست فرصت مناسبی است تا با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم که تا رسیدن به بافتی آباد و توسعه یافته و تحقق یک زندگی توأم با معنویت، آرامش، امید و دستیابی به کمال، لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم

اینجانب پیشاپیش حلول سال نو را که جلوه ای از حکمت و رحمت بی مثال و قدرت بی بدیل خداوند متعال است محضر همه شما مردم ایران اسلامی تبریک عرض نموده و امیدوارم سال نو، سالی سرشار از موفقیت و سربلندی و احسن حال برای همه عزیزان باشد.


مرتضی سایگانی
بخشدار ساربوکارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط سرپرست شهرداری ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ