تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir - نصب بنر های هدایت مسیر برای مسافران نوروزی در بخش ساربوک
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

 برای اولین بار در بخش ساربوک
نصب بنر های هدایت مسیر برای مسافران نوروزی در بخش ساربوک


http://8pic.ir/images/l5e701ox1fsh1ou7wxar.jpg

http://8pic.ir/images/zn76jjqks720ev3hihgz.jpg

بخشداربخش ساربوک گفت: در همه روستاها ومناطق گردشگری .تاریخی بنر هدایت مسیر  توسط اعضای شورا و دهیاران روستاهای بخش ساربوک در نقاط ورودی روستاها نصب شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک: مرتضی سایگانی با بیان اینكه بخشداری ساربوک برای اولین بار با برنامه ریز متفاوت تری از سالیان گذشته برنامه‌های مشخصی را به منظور اطلاع‌رسانی لازم به مسافرین نوروزی انجام داده است، اظهار كرد: نصب بنر های هدایت مسیر در مسیر سه راهی پلیس راه نیکشهر .ورودی روستاهای بخش توسط دهیاران نصب شده است.

سایگانی خاطر نشان کرد: با توجه به مناطق بکر گردشگری و آثار تاریخی . صنایع دستی .دریاجه بسیارزیبای سدزیردان بزرکترین سد استان .آبشارهای آبند.گرکور.نابین . سهاکی روستاهای هدف گردشگری آبندومورتینس .درختان انارشیطان .قلعه تاریخی بگ.کوه باستانی گت.نخلستان های سرسبزو انبوه حاشیه رودخانه کاجو .برکه زیست تمساح در پایین دست سد زیردان.درخت انجیرمعابدو چندین جاذبه دیگر در این بخش که هر کدام از قشنگی و ویژگی های خاصی بر خوردارند و با عنایت به میهمان نوازی مردم بخش ساربوک ، این بخش را محلی نه مناسب بلکه عالی برای مسافرت و سپری نمودن ایام نوروز است.

بخشدارساربوک عنوان داشت: مسیر جاده ای بخش ساربوک با همت اداره راه وشهرسازی شهرستان نصب علائم و نصب چراغ‌های جشمک زن اصلاح علائم و پاكسازی حاشیه رفوژ میانی نیز در محورهای حوزه استحفاظی بخش ساربوک به ویژه محور نیکشهر به ساربوک حوزه استحفاطی اداره راه و شهرسازی قصرقند انجام شده و این محورآماده ترددمسافرین نوروزی است

http://8pic.ir/images/l5e701ox1fsh1ou7wxar.jpg

http://8pic.ir/images/2emg8yjm0rx0fi6clkmg.jpg


http://8pic.ir/images/735q9orw5b3m4c6kybxo.jpg


ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط سرپرست شهرداری ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ