تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir - جشن گلریزان برای آزادی ده زندانی در شهرستان چابهار برگزار می شود
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

رئیس زندان شهرستان چابهار در گفت و گو باچهاربهاران خبرداد:
جشن گلریزان برای آزادی ده زندانی در شهرستان چابهار برگزار می شود

رئیس زندان شهرستان چابهار از برگزاری جشن گلریزان در ماه مبارک رمضان برای آزادی ده زندانی جرائم غیر عمد در این شهرستان خبر داد.

محمد عازم کدخدایی  در گفتگو با خبرنگار چهاربهاران با بیان اینکه برگزاری جشن گلریزان کمک به زندانیانی است که به دلیل مشکلات مالی در زندان به سر می‌برند، گفت: در حال حاضر ده زندانی جرایم غیرعمد در این شهرستان با مبلغ 878میلیون ریال بدهی وجود دارد که امیدواریم با همت مسئولان و خیرین چابهاری زمینه آزادی آنها فراهم شود.

وی با بیان اینکه برگزاری جشن گلریزان یکی از اقدامات خداپسندانه‌ای است که هر سال در ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود، افزود: جشن گلریزان با حضور مردم، معتمدین و مسئولان در تاریخ سوم تیرماه  برگزار خواهدشد.

اعتماد با بیان اینکه مردم خیر و نوع‌دوست این شهرستان ساحلی با حضور در این مراسم گامی مهم را در راستای آزادی زندانیان غیرعمد و بازگشت آنان به آغوش خانواده انجام می‌دهند، ‌افزود: ترویج این فرهنگ و گام برداشتن برای آزادی زندانیان غیرعمد از مهمترین اقداماتی است که باید با فرهنگ سازی و گسترش به سایر افراد جامعه به آن اهتمام ورزید.ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط شهردارشهر ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ