تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir - پیام تشکر بخشدار ساربوک
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

مرتبه
تاریخ : جمعه 11 تیر 1395

بخشدار ساربوک با صدور پیامی  از حضور پرشور آحاد مردم شریف بخش ساربوک  در راهپیمایی روزقدس تقدیر و تشکر کردند.


تشکر از دوستان بابت ابراز همدردی 

من آن شمعم که شبها در شبستان تو می سوزم................ به ظاهر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک :
در این پیام آمده است: حضور حماسی و شكوهمند مردم مؤمن و انقلابی بخش ساربوک  در راهپیمایی روز جهانی قدس، برگ زرین دیگری را در تاریخ سراسر حماسه و ایثار و افتخار این خطه ولایت مدار ثبت نمود. این حضور باشكوه و دشمن شكن كه در لبیك به ندای تاریخی امام راحل و عظیم الشأن و فرامین مقام معظم رهبری شكل گرفت، بار دیگر وحدت، همدلی و هوشیاری امت اسلامی در برابر توطئه های استکبار جهانی و صهیونیسم غاصب را به نمایش گذاشت.

در ادامه این پیام اشاره شده است: حضور مردم فهیم و قدرشناس بخش ساربوک در روز قدس همنوا با سایر هموطنان در جای جای میهن عزیز اسلامی در اقصی نقاط جهان و طنین انداز شدن فریاد رسای حمایت از میراث سال ها قیام انتفاضه و مقاومت جانانه مردم مظلوم فلسطین ، یك بار دیگر به جهانیان نشان داد كه مساله فلسطین، مساله اول جهان اسلام است و آرمان رهایی قدس شریف از چنگال رژیم صهیونیستی كه همانا وعده تخلف ناپذیر الهی مبنی بر پیروزی مستضعفان است، در آینده‌ای نزدیك محقق خواهد شد .

در پایان این پیام آمده : درود و سلام خدا بر گام های استوار شما مردم حماسه ساز ، قدرشناس و افتخار آفرین که همگام و همنوا با سایر آزادی خواهان جهان و با حضوری مؤمنانه و آگاهانه، خشم و نفرت خویش را از جنایت های وحشیانه دشمنان قدس اعلام داشته و ضمن ابراز همدردی، مرهمی را بر دلهای داغدار و زخم خورده مردان و زنان صبـور،سلحشــور و مقاوم وكودكان بی گناه فلسطین و غزه سرافراز نهادید.

اینجانب ضمن تحسین و ارج نهادن به شور و شعور راهپیمایان روز جهانی قدس، از آحاد اقشار مردم فهیم، بصیر و با ایمان بخش ساربوک تقدیر و تشكر نموده، از درگاه ایزد منان، عزت، اقتدار و پایندگی روزافزون اسلام و مسلمین و پیروزی نهایی مردم سرزمین حماسه و مقاومت را خواستارم.

                                                                                                             

مرتضی سایگانی

 بخشدارساربوک

و رئیس ستاد برگزاری مراسم روز قدس بخش ساربوکارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط شهردارشهر ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ