تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir - محقق شدن وعده ایی بزرگ از دولت تدبیر و امید دربخش ساربوک
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

سایگانی بخشدار ساربوک خبر داد :
محقق شدن وعده ایی بزرگ از دولت تدبیر و امید دربخش ساربوک


طرح رفع افت ولتاژ برق بخش ساربوک به بهره برداری رسید
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک : مرتضی سایگانی بخشدار ساربوک با اعلام این خبر افزود: در پی ابراز گله مندی های عمومی مبنی بر وارد آمدن خسارات به لوازم برقی ساکنان روستاهای بخش ساربوک دراثر پایین بودن ولتاژ برق ، برنامه ریزی برای حل این مشکل انجام شده و با پیگیری های به عمل آمده و همکاری های استاندارمحترم "مدیر عامل برق استان فرماندار محترم قصرقند"مدیریت شرکت توزیع برق شهرستان قصرقند داشتند مشکل افت ولتاژ برق روستاهای منطقه بخش ساربوک برطرف شد.

وی ادامه داد: این طرح خط فیدر 20 کیلو ولت حیاتی کاجو با اعتباری بالغ بر 2500000000 ریال بطول 6 کیلومتر بعد از دو نیم سال که بدلیل معارضات شخصی، اداری و نبود حریم جهت احداث فیدر مربوطه با پیگیری های ریگی فرماندار و بشارت مدیر برق شهرستان، مورخ 95/4/29 در مدار قرار گرفت.

بخشدار ساربوک اظهار داشت : از محسنات احداث این فیدر رفع افت ولتاژ برق، کاهش شعاع تغذیه، کاهش نوسانات و همچنین کاهش خاموشی های خواسته یا ناخواسته. اهالی بخش های مرکزی و ساربوک به تعداد 20000 هزار نفر جمعیت خواهد بود.


بخش ساربوک با جمعیتی بالغ بر 18 هزار نفر جمعیت در 16 کیلومتری مرکز شهرستان قصرقند قرار دارد


ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط شهردارشهر ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ