تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir - فعالیت مجدد نمایندگی ثبت احوال بخش ساربوک
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

فعالیت مجدد نمایندگی ثبت احوال بخش ساربوک شهرستان قصرقند پس از تعطیلی دو ماهه

 
فعالیت مجدد نمایندگی ثبت احوال بخش ساربوک شهرستان قصرقند پس از تعطیلی دو ماهه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک :به نقل ازاسنا: نمایندگی اداره ثبت احوال بخش ساربوک که در دهه مبارک فجر با حضور فرماندار قصرقند افتتاح شد پس از چندین ماه فعالیت به علت مشکلات نرم افزاری تعطیل شده بود با پیگیری و مکاتبات بخشدار بخش ساربوک فعالیت مجددا رو شروع کرده و آماده خدمت رسانی به شهروندان عزیز بخش ساربوک میباشد.

بخشدار ساربوک امروز صبح در بازدید از نمایندگی ثبت احوال ضمن خسته نباشید به پرسنل ثبت احوال از نزدیک با روند خدمات رسانی به شهروندان بازدید نمود و به خبرنگار اسنا گفت: با آغاز به کار این نمایندگی اهالی مرکز بخش و روستاهای تابعه آن برای انجام امور خود از عزیمت به مرکز شهرستان بی نیاز شدند زیرا همه کارهای آنان دراین زمینه در مرکز بخش انجام می شود.

سایگانی اظهار داشت :این نمایندگی در حال حاضر به علت نبود نیروی انسانی هفته ای دو روز یکشنبه و چهارشنبه ها به مردم بخش ساربوک خدمات ارائه میدهد و از این پس به جز خدمات کارت ملی همه خدمات سجلی، ثبت موالید، صدور شناسنامه برای افراد بالای ۱۵ سال، ثبت ازدواج و فوت به صورت مکانیزه انجام می شود و مردم نیازی برای مراجعه به مرکز شهرستان ندارند.

بخشدار ساربوک ضمن تشکر از پیگیری های فرماندار، رئیس اداره ثبت احوال قصرقند، راه اندازی این نمایندگی را از خدمات ارزشمند دولت تدبیر و امید به مردم منطقه دانست و اظهار داشت: با راه اندازی این نمایندگی، از این پس کلیه خدمات سجلی در محل نمایندگی ثبت احوال و در کوتاه ترین زمان انجام خواهد شد.

در این بازدید تعدادی از اعضای شورا و دهیاران بخش ساربوک بخشدار را همراهی کردند.‌ دفتر نمایندگی در حال حاضر در ساختمان دهیاری ساربوک است بخش ساربوک با ۱۸ هزار نفر جمعیت روستایی و عشایری در ۱۷ کیلومتری مرکز شهرستان قصرقند واقع شده است پیش از این مردم بخش ساربوک برای انجام امور سجلی خود با پیمودن ۱۷ کیلومتر به مرکز شهرستان قصرقند مراجعه می کردند.

گزارش/ نظر محمد رییسی/ خبرنگاراِسنا / قصرقندارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط شهردارشهر ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ