تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir - رهایی یک زندانی محکوم به اعدام از پای چوبه دار در زندان چابهار
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

یک زندانی محکوم به اعدام از پای چوبه دار در زندان چابهار  نجات یافت .


img_3904

رئیس زندان چابهار با اعلام این خبر گفت : زندانی (ع-د) که ۱۴ سال قبل به جرم قتل عمد محکوم به قصاص نفس شده بود صبح روز جاری با رضایت اولیای دم از مجازات اعدام رهایی یافت .

محمد عازم کدخدایی ادامه داد : با پیگیریهای بعمل آمده از سوی مسئولین زندان و علی الخصوص  واحد مددکاری پس از مشاهده آثار ندامت از سوی زندانی یاد شده و سعی وی در جبران مافات ، طی چندین مرحله دعوت از اولیای دم و معتمدین و ریش رسفیدان محلی  رضایت شکات حاصل گردید  و  اولیای دم از قصاص قاتل صرف نظر کردند.

کدخدایی گفت : اولیای دم بدون هیچ چشم داشتی و به حرمت ایام محرم و صفر از حقوق خود گذشت نمودند که این اقدام جای تقدیر دارد .

رئیس زندان چابهار با اشاره به اهمیت  نقش معتمدین و ریش سفیدان در حل و فصل اختلافات گفت : به حمدالله جایگاه خوبی که در استان سیستان و بلوچستان در خصوص معتمدین و ریش سفیدان محلی وجود دارد باعث گردیده که پیگیریهای مددکاری از سوی زندان  اثر بخشی بهتری داشته باشد که رضایت حاصل شده اخیر از مصادیق این موضوع است .

کدخدایی خاطر نشان کرد : کاهش جمعیت کیفری در زندانها و بازگشت مددجویان به آغوش جامعه و خانواده یکی از آثار بسیار ارزنده و مطلوب فرایند اصلاح و تربیت در زندانها است که امید است با یاری پروردگار و همت همه عوامل ذیربط شاهد توسعه چنین روندی در اجتماع باشیم .

img_3879 ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط شهردارشهر ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ