تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir - جوانی ۱۶ساله در ساربوک غرق شد
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 25 اسفند 1395
 - بخشدار ساربوک گفت: جوان ۱۶ ساله اهل روستای ساربوک در بند خاکی روستای حاجی آباد شهرستان قصرقند واقع در جنوب استان سیستان و بلوچستان غرق شد.

پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک:مرتضی سایگانی در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: خبر غرق شدن این جوان ۱۶ ساله اهل روستای ساربوک دیروز به مرکز امدادی اورژانس و هلال احمر اعلام شد.

وی افزود: این فرد با چند نفر دیگر در حال شنا در آب جمع شده در پشت این بند خاکی بود که غرق می شود و با توجه به حجم بسیار بالای ذخیره آب و حجم زیاد گل و لای در پشت سد و نبود امدادگران تخصصی و  تجهیزات امداد و نجات در منطقه تاکنون موفق به بیرون آوردن جسد فرد غرق شده نشده ایم.

بخشدار ساربوک اظهار داشت: در ابتدا برای بیرون آوردن جسد قصد داشتیم که با لودر قسمتی از سد را تخریب کنیم اما به دلیل احتمال تخریب کل سد و ایجاد خسارت به خانوارهای پایین دست سد از این اقدام صرف نظر شد و از طریق فرمانداری جهت اعزام غواصان پیگیری شد.

وی گفت: حاشیه سدها، مکان‌های مناسبی برای شنا نیست و شنا در این مکان‌ها اکیدا ممنوع است اما این جوان بدون توجه به نکات ایمنی وارد آب شده و از آنجا که با فنون شنا آشنا نبود، جان خود را از دست داد.

همچنین فرماندار شهرستان قصرقند در این مورد در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: به محض اطلاع از این حادثه پیگیری هایی با هلال احمر چابهار و استان انجام شد.

وی افزود: با پیگیری های انجام شده چند نفر غواص از زاهدان به منطقه اعزام شدند و از ظهر به بعد به محل می رسند و عملیات بیرون آوردن جسد شروع می شود.

حمیرا ریگی بیان داشت: تمام نیروهای امدادی محل در آماده باش بسر می برند و با توجه به وقوع چند حادثه مشابه که در سال های قبل در این شهرستان اتفاق افتاده است پی

ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط شهردارشهر ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ