تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir - شوراها بازوی توانمند مسئولین در پیگیری مطالبات هستند
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

فرماندار قصرقند:

شوراها بازوی توانمند مسئولین در پیگیری مطالبات هستندبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک :به گزارش به نقل از خبرنگار مهر، ظهر امروز نشست هم اندیشی و هم افزایی فرماندار قصرقند و بخشدار ساربوک با جوانان و متنفذین روستای حمیری از توابع بخش ساربوک شهرستان قصرقند برگزار شد.

فرماندار قصرقند در این نشست ضمن تبریک سال نو اظهار داشت: دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در توسعه و آبادانی روستاها بسیار چشمگیر است و در واقع مردم با حضور پررنگ خود در امر توسعه روستاها از ارکان اصلی پیشرفت هستند.

وی شوراها را بازوی توانمند مسئولین در پیگیری مطالبات دانست و افزود: انتخابات فرآیندی دموکراتیک در تعیین مدیریت ملی و محلی است که مردم با رفتن پای صندوق های رای منتخبین خود که حلقه واسط بین مردم و حاکمیت هستند را انتخاب می کنند.

حمیرا ریگی خاطر نشان کرد: شوراهایی که هم مورد تایید و وثوق مردم و هم حاکمیت باشند می توانند مسئول ناکارآمد را وادار به ارائه خدمت بهتر به مردم کنند، شوراهای متعهد و شایسته ای که خودشان را نسبت به رای مردم مسئول می دانند می توانند پیشرفت و ترقی شهر و دیار خود را به همراه داشته باشند.

وی خواستار شرکت پرشور مردم در انتخابات شد و افزود: از  اقشار مختلف مردم خواهشمندیم که با انتخاب بهترین ها توسعه شهر و دیار خود را با دستان خود رقم بزنند.

همچنین در ادامه این نشست سرپرست بخشداری ساربوک با تاکید بر مر قانون اساسی به بیان نقش و اهمیت شوراها پرداخت و اظهار داشت: شوراها پل رابطی بین مسئولین و نهادها هستند که می توانند مطالبات روستا را به بهترین نحو ممکن پیگیری کنند.

عبدالصمد هوتی گفت: شورای کارآمد می تواند نیازمندی ها و کاستی های روستاها را به مسئولین منتقل کرده و پیگیری کند.ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط شهردارشهر ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ