تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir - پیام تبریک فرماندار قصرقند به پاس روز قلم نگاران آگاه.
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

پیام تبریک فرماندار قصرقند به پاس روز قلم نگاران آگاه


Image result for ‫حمیرا ریگی‬‎Image result for ‫متن ادبی روز خبرنگار‬‎

به نام خداوندگار حقیقت نگار


باسلام به صاحبان قلم و اندیشه

بازهم هفدهم مرداد گرامی داشت نیکو زنان و مردان عرصه خبر و قلم که با سطر به سطر تراوشات قلم خود آگاهی را رج به رج به جامعه تزریق می کنند.
به قول بزرگی : " در میان دوخط مقاله می‌توان آنقدر دینامیت جا داد که با آن جهان را منفجر کرد ." قدرت قلم های شما بیشتر از تیر و تفنگ های جنگ افزار است.
شما حامیان صلح و شکوفه های دانایی هستید که در میان خط های مقاله تان ضمن روشنگری؛ صلح و مهربانی موج می زند.

گرامی می داریم یاد شهید صارمی فر که به پاسداشت یاد این بزرگوار هفدهم مرداد ماه به نام خبرنگار نامگذاری شده و همچنین سبز می داریم یاد شهید خبرنگار مدافع حرممان محسن خزایی و به تمامی فعالان عرصه خبر این روز میمون و خجسته را شادباش می گویم.
ضمن تبریک این روز به تمامی خبرنگاران محترم، خبرنگارانی که در شناساندن کشور و استان به جهانیان و شهرستان قصرقند به نحو احسن عمل کرده اند عرض خداقوت و موفقیت های روز افزون از درگاه ایزد مهربان مسئلت دارم.

درپایان ضمن تشکر از تمامی خبرنگاران که با ما همکاری داشته اند از خبرنگار صداوسیمای شهرستان و روزنامه سیستان و بلوچستان که بصورت مستمر اخبار شهرستان را پوشش داده اند تقدیر نمایمحمیرا ریگی
فرماندار قصرقند


ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط شهردارشهر ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ