تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir - راهپیمایی روز قدس در مرکز بخش ساربوک برگزار شد
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

همزمان با سراسر کشور، راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور پرشور مردم ولایی و روزه دار بخش ساربوک برگزار شد


 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک :  مردم روزه‌دار و ولایتمدار بخش ساربوک  بار دیگر در روز جهانی قدس به عنوان یادگار ارزشمند رهبر کبیر انقلاب اسلامی با لبیک به ندای تاریخی امام(ره)، همصدا با ملت مظلوم فلسطین و تمام آزادی‌خواهان جهان، انسانیت و دفاع از مظلوم و عدالت‌خواهی را فریاد زده و بر تداوم مبارزه با استکبار جهانی تاکید کردند.

همه روزه دارانی که با وجود گرمای شدید هوا، گرمای امروز به حدی بود که گوشی های تلفن همراه و دوربین ها به علت گرمای شدید قادر به عکسبرداری نبودند اما مردم روزه دار  در این راهپیمایی شرکت کرده بودند بر این باور بودند که  این حمایت و این ایستادگی، مشت محکمیست به ایادی زور و تزویر و در راس آنها امریکا و اسرائیل که میبایست این پیام ملت ایران را بخوبی درک نموده و بدانند که مسلمانان جهان هرگز با فشار و جنگ تسلیم ابر قدرتهای پوشالی نخواهند شد بلکه این امر به تقویت وحدت و همدلی مسلمین در مبارزه با ظلم بدخواهان خواهد انجامید.

 *مردم همیشه در صحنه هستند* 

 *عبدالصمد هوتی بخشدار بخش ساربوک* در حاشیه این راهپیمایی در جمع تجمع کنندگان گفت: روز قدس، روز حیات اسلام در مقابل رژیم کودک‌کشی است که به اخلاقیات پایبند نیست و اصول اخلاقی را قبول ندارد.

وی  اظهار داشت: ملت ما در همه عرصه‌ها ثابت کرده که از مردم فلسطین حمایت می‌کند و این مسئله برای همه روشن است که چه کسی از مردم فلسطین حمایت می‌کند و چه کشورهایی حمایت نمی‌کنند.

 *مراسم راهپیمایی روز قدس در بخش ساربوک ، بعد از خطبه های نماز جمعه با حضور با شکوه مردم روزه دار و ولایت مدار برگزار شد و پایان بخش این مراسم قرائت قطعنامه  بود.*


ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط شهردارشهر ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ