تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir - تقدیر و تشکر مردم قصرقند از سازمان جهاد کشاورزی
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

جمعی از جوانان و فعالین فرهنگی و اجتماعی با ارسال نامه ای از ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار قصرقند به دلیل انتصاب مدیر جدید جهاد کشاورزی شهرستان قصرقند تشکر و قدردانی کردند.

عبدالناصر-رییسیبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربو ک ، قشرهای مختلف مردم شهرستان قصرقند در استان سیستان و بلوچستان از اقدام وحدت آفرین مسئولان خدمت گذار در دولت تدبیر و امید که منجربه انتصاب بحق و شایسته مهندس عبدالناصر رئیسی بعنوان مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قصرقند، تقدیر و تشکر کردند.

 

جمعی از جوانان و فعالین فرهنگی و اجتماعی با ارسال نامه ای از ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار قصرقند به دلیل انتصاب مدیر جدید جهاد کشاورزی شهرستان قصرقند تشکر و قدردانی کردند.متن نامه بدین شرح است:


ریاست محترم سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان جناب آقای مهندس پیری

 

بدینوسیله از جنابعالی به جهت حسن انتصاب شایسته جناب آقای مهندس عبدالناصر رئیسی به سمت مدیر جهاد کشاورزی شهرستانقصرقند تقدیر و تشکر می شود. از آنجاییکه جناب آقای مهندس رئیسی فردی خدوم، پاکدست و دارای گنجینه ای از تجارب ارزشمند در جهاد کشاورزی می باشند و از طرفی همواره گرانیگاه وحدت و همدلی میان طوایف مختلف شهرستان و حامی کشاورزان بوده اند این انتصاب مایه مسرت و دلگرمی قاطبه مردم در شهرستان گردیده است.

 

امیداست با حمایت ویژه و همه جانبه دولت تدبیر و امید از ایشان و مجموعه خادمین ملت، زمینه ای برای بروز و بلوغ ظرفیت ها و قابلیت های محلی و بومی برای رشد و توسعه شاخصه های کشاورزی شهرستان گردد. رجای واثق داریم این انتصاب می تواند گامی مهم درجهت رفع معضلات و مشکلات و رونق حوزه کشاورزی در شهرستان شود.

 

از درگاه ایزدمنان مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از تدبیر و امید و مملو از توکل الهی برای خدمت به مام و میهن را برای شما و مجموعه همکارانتان آرزومندیم.ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط شهردارشهر ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ