تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir - مطالب بهمن 1393
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

معاون ‌ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان:

عملیات اجرایی مجموعه ورزشی قصرقند به‌زودی آغاز می‌شود

  معاون توسعه ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: به زودی عملیات اجرایی مجموعه ورزشی بسیار زیبا و مناسبی برای ورزش‌دوستان و ورزشکاران شهرستان قصرقند آغاز می‌شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک :، ادهم کردزابلی عصر امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس ورزش و جوانان شهرستان قصرقند اظهار داشت: برگزاری مسابقات قهرمانی ووشو در استان نشان داد که استان ما از پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های بسیار بالایی برخوردار است و توانستیم مقام اول آسیا را کسب کنیم.

وی افزود: رویدادهای بسیار بزرگی در بحث ورزش استان رخ داده ‌و این نوید را به ورزش دوستان و ورزشکاران منطقه می‌دهم که به زودی عملیات اجرایی مجموعه ورزشی بسیار زیبایی ‌در شهرستان قصرقند آغاز می‌شود.

معاون توسعه ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان بیان کرد: همچنین به زودی ادامه کار سالن ورزشی بخش ساربوک نیز به اتمام و سالن مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

کردزابلی با بیان اینکه همزمان 6 مراسم تودیع و معارفه در مناطق مختلف استان برگزار می‌شود، عنوان کرد: در همه این انتصابات اصل و ملاک انتخاب، شایسته سالاری، تجربه و تخصص بوده و هدف خدمت و توسعه ورزش استان است.

وی گفت: روسای ادارات ورزش و جوانان استان باید نسبت به تنظیم سند چشم‌اندازهای ورزش استان اقدام کنند و با ارسال آن به اداره‌کل براساس همان سند چشم‌انداز طراحی شده فعالیت داشته باشند.

معاون توسعه ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: روسای ورزش و جوانان استان بیشتر بر روی رشته‌های مورد هدفی که بهتر بتوان از آنها جواب گرفت و قهرمانی کسب کرد، سرمایه‌گذاری کنند.

سامیه قادری به نمایندگی از بانوان ورزشکار شهرستان قصرقند نیز در این مراسم با گلایه‌مندی از نبود زیر ساخت‌ها و امکانات لازم گفت: نبود مربی زن از عمده مشکلات بانوان شهرستان قصرقند است با توجه به علاقه بانوان در رشته‌های والیبال‌ بومی محلی و رزمی که در بین بانوان از استقبال زیادی شده برخوردار است، مسئولان باید امکانات و بسترهای مناسبی برای ورزش بانوان ایجاد کرده تا بتوانند در امر ورزش فعال باشند.

سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان قصرقند نیز با اشاره به جایگاه قصرقند در ورزش استان و کشور و برشمردن مشکلات این شهر، گفت: امید می‌رود با همکاری مجموعه فرمانداری شهرستان، اداره کل ورزش و جوانان استان، مشکلات پیش روی ورزشکاران قصرقند را برطرف سازیم.

عبدالطیف درزاده تشکیل کارگروه جوانان، توجه به زیرساخت‌ها، بانک اطلاعاتی ورزشکاران، بانک اطلاعاتی خیرین، استعدادیابی ورزش، احیای ورزش‌های بومی محلی، درخواست مدرس از استان را از دیگر اهداف و برنامه‌های این اداره در شهرستان قصرقند برشمرد.

در پایان مراسم، عبدالطیف درزاده به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان قصرقند معرفی و از زحمات عبدالرشید رئیسی رئیس سابق این اداره قدردانی شد.ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
نخستین جشنواره‌ بومی محلی حرکت و برکت در قصرقند برگزار شد

  نخستین جشنواره‌ بومی‌ ‌محلی ویژه بانوان با عنوان "حرکت و برکت" در روستاها در شهرستان قصرقند برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک : ، به مناسبت دهه‌ مبارک فجر امروز بانوان و دانش‌آموزان شهرستان قصرقند در نخستین جشنواره‌ بومی محلی "حرکت و برکت" شرکت کردند.

این جشنواره با همکاری هیئت بازی‌های بومی محلی شهرستان قصرقند و مجتمع آموزشی اندیشه روستای توکل (مدرسه صدیقه کبری) با حضور فرماندار و سایر روسای ادارات برگزار شد.

این جشنواره در دو بخش مسابقه بهترین و برترین غذای بومی محلی و نمایشگاه سوزن دوزی، صنایع دستی و کاردستی دانش‌آموزان برگزار شد.

در بخش نمایشگاه نیز بانوان شرکت‌کننده با پوشش محلی اقدام به پخت نان، غذای محلی، معرفی صنایع‌دستی و غیره کردند.

ناصربلوچی رئیس هیئت بازی‌های بومی محلی شهرستان قصرقند در این مراسم، هدف از برگزاری این جشنواره را اهمیت شیوه‌های صحیح پخت، معرفی صنایع دستی، غذاهای سنتی و محلی، آشنایی با انواع غذاهای محلی و ترویج فرهنگ استفاده از غذاهای پرانرژی، سالم و سنتی و پرهیز از غذاهای آماده و مضر، آگاهی دادن به مردم در زمینه روش‌های تغذیه سالم و ایجاد نشاط در بین دختران منطقه عنوان کرد.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان قصرقند هم در حاشیه این جشنواره با تقدیر و تشکر از فریده کدخدایی مدیر مدرسه صدیقه کبری و دانش‌آموزان این مدرسه، اظهار داشت: فرهنگ سازی برای استفاده از تغذیه سالم و آگاهی دانش‌آموزان از مضرات استفاده از غذاهای ناسالم برای حفظ سلامت جامعه از اهمیت بالایی برخوردار است.

همایون امیری بیان کرد: متاسفانه، غذاهای آماده در برنامه غذایی خانواده‌ها وارد شده و استفاده از این نوع غذاها تاثیرات زیانباری بر سیستم گوارشی بدن دارد.

وی با تاکید بر صرف صبحانه سالم توسط دانش‌آموزان و خودداری آنان از مصرف غذاهای آماده، گفت: توزیع شیر در مدارس یکی از اهداف خوب آموزش و پرورش برای ترویج تغذیه سالم در بین دانش‌آموزان است.

رئیس آموزش و پرورش قصرقند، ترویج و فرهنگ سازی مصرف غذاهای سالم ایرانی، بومی و محلی را از اهداف برگزاری این جشنواره اعلام کرد و افزود: در شهرستان قصرقند و روستاهای توابع غذاهای بومی و محلی زیادی وجود دارد که سالم و بهداشتی هستند.

امیری عنوان کرد: نیاز است که این غذاها به خانواده‌ها معرفی شوند و دانش‌آموزان بهترین ابزار برای انتقال این معلومات به خانواده‌ها هستند.

در این جشنواره بیش از 40 نوع غذا توسط برخی دانش‌آموزان تهیه شده است.

ادامه این رقابت و پس از انجام داوری غذاهای این جشنواره، از پنج نفر از برگزیدگان دبستان صدیقه کبری توکل با اهدای جوایزی از طرف آموزش و پرورش و هیئت بازی‌های بومی محلی شهرستان تجلیل شد.ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
جشن کاروان انقلاب در شهرستان قصرقند برگزار شد

  به مناسبت گرامیداشت دهه فرخنده فجر، جشن انقلاب با حضور کاروان انقلاب صدا و سیمای مرکز سیستان و بلوچستان دربوستان بام قصرقند برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک:، شهرستان تازه تاسیس قصرقند در فاصله 600 کیلومتری مرکز استان سیستان و بلوچستان برای نخستین بار میزبان هنرمندان کشوری از قبیل محمود جهان، خواننده جوان محمد آقا بیگ، بازیگر مطرح سینما نفیسه روشن، مجری رادیو زهرا صداقتی، هنرمند تقلید صدا مجید عزتی و هنرمندان شهرستانی دیگر همزمان با جشن کاروان انقلاب متمایزتر از شهرهای دیگر استان با حضور پرشور اقشار مختلف مردم منطقه برگزار شد.

در این آیین با شکوه که فرماندار قصرقند و جمعی از اقشار مختلف مردم و مسئولان حضور داشتند، برنامه‌های متنوعی با هدف معرفی هر چه بیشتر انقلاب و دستاوردهای 35 ساله آن برای مردم به ویژه نسل جوان از سوی صدا و سیمای استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.

امام جمعه اهل تشیع شهرستان قصرقند در این مراسم ضمن تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: همه مردم ایران علاقه‌مند به نظام و انقلاب هستند و حضور آنان در عرصه‌های دفاع از انقلاب موید این موضوع است.

حجت‌الاسلام حسین فولادی افزود: امام خمینی(ره) برای رشد و توسعه کشور اعتقاد به ایجاد وحدت و همدلی در میان آحاد جامعه داشت و نسل امروز باید بداند که مسئولان نظام در حال تلاش و خدمتگزاری صادقانه هستند.

وی تاکید کرد: شرط رشد و پیشرفت کشور وحدت و همدلی است، مردم در دوران ابتدایی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با همدلی و اتحاد در برابر مشکلات ایستادگی کردند و امروز باید همین راه را ادامه داده و حفظ کنیم.

فرماندار قصرقند هم با تبریک ایام‌الله دهه فجر در بین جمع با شکوه مردم منطقه گفت: تاریخ ایران اسلامی و دستاوردهای انقلاب اسلامی باید برای نسل‌های آینده و دانش‌آموزان بازگو شود تا آنها بدانند این انقلاب چگونه به ثمر رسیده و ما پس از 35 سال از عمر پر برکت انقلاب اسلامی در چه جایگاهی قرار داریم.

حمیرا ریگی بیان کرد: انقلاب اسلامی یک نعمت بزرگ است و اگر ما در راه این انقلاب جان خود را فدا کنیم، کاری ارزشمند است.

در این محفل نورانی که توام با شادی و نشاط مردم بود، وقایع تاریخی و سرنوشت‌ساز بهمن 57 به بهترین شکل در قالب اجرای شعر، طنز و سرودهای انقلابی اجرا شد.

در این مراسم، دانش‌آموزان قصرقندی با اجرای موسیقی زنده محلی، برپایی نمایشگاه صنایع دستی، طبخ غذای سنتی، پخت نان، آداب، سنن و رسوم خود را به نمایش گذاشتند.

کاروان انقلاب با همکاری صدا و سیما و حمایت استانداری سیستان و بلوچستان و فرمانداری‌ها در ایام دهه مبارک فجر در سراسر استان به اجرای برنامه می‌پردازند.

تسنیم

جهت مشاهده تصاویر به ادامه مطلب کلیک کنید


ادامه مطلب
ارسال توسط نظرمحمد رئیسی

  به مناسبت دهه مبارک فجر همایش پیاده روی با حضور بیش از 700نفر از بانوان بخش ساربوک قصرقند برگزار شد.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک : ، این همایش توسط هیات بازیهای بومی محلی و با مشارکت اداره ورزش و جوانان و آموزش و پرورش شهرستان قصرقند در ساربوک برگزار شد.

در این همایش بانوان شرکت کننده با در دست داشتن تمثال بنیانگذار انقلاب و رهبر معظم انقلاب و تجدید پیمان با آرمانهای مقدس شهدا مسیر 3 کیلومتری را پیاده طی کردند.

ˈناصر بلوچیˈ ریس هیات بازیهای بومی محلی شهرستان قصرقند در حاشیه این همایش گفت : توسعه ورزش های بومی محلی بانوان و ترغیب آنها به سمت ورزش می تواند در سلامت جامعه نقش چشمگیری داشته باشد.

وی با اشاره به اهمیت ورزش در سلامتی جسم و روان خاطرنشان کرد: بانوان امروز به خاطر درگیر بودن با نقش های مختلف اجتماعی وقت کافی برای پرداختن به فعالیت های ورزشی را ندارند که برگزاری این گونه همایش ها فرصتی را برای ورزش کردن آنان به وجود می آورد.

در ادامه این همایش پیاده روی در پاسخ به توهین نشریه فرانسوی شارلی ابدو بانوان ورزشکار فرهنگیان و دانش آموزان با فریادهای ˈلبیک یا رسول الله ˈ مراتب خشم و انزجارخود را نسبت به توهین کنندگان به ساحت مقدس رسول الله (ص) نشان دادند.

بخشدار ساربوک نیز در جمع راهپیمایان گفت: زنان نقش مهمی را در پیروزی انقلاب ایفا کردند و امروزه نیز نقش زنان در سلامت خانواده ها و جامعه انکارناپذیر است، به همین دلیل ترغیب آنان به سمت ورزش با توسعه ورزش بانوان و توسعه اماکن و رشته های ورزشی و حمایت هر چه بیشتر از این قشر موثر در جامعه می تواند در سلامت جامعه نقش چشمگیری داشته باشد.

به گفته اسماعیل بلیده ای، در زمان انقلاب بانوان نیز همپای مردان برای شکل گیری این انقلاب تلاش کردند و حتی جان خود را در این راه نثار کردند.

وی بااشاره به توهین نشریه فرانسوی به رسول اکرم (ص ) گفت: دشمنان اسلام و آنانی که این دین بزرگ الهی را مانعی بر سر راه منافع خود می بینند، بار دیگر بی شرمانه به توهین به شخصیت عزیزترین افراد نزد خداوند دست زدند و مجددا قلب 5/1 میلیارد مسلمان را در سرتاسر جهان جریحه دار کردند.

وی گفت: بحمدالله این اقدامات در کشورهای مختلف جهان از جمله ایران اسلامی با برپایی راهپیمایی ها و تظاهرات بدون پاسخ نماند، اما متاسفانه برخی دیگر از کشورها در مقابل این جسارت بزرگ سکوت اختیار کرده اند.

بلیده ای تصریح کرد: بانوان، فرهنگیان، دانش آموزان در این همایش گرد هم آمده اند تا خشم و انزجار خود را از این حرکت نشان دهند و به جهانیان بفهمانیم ساحت مقدس رسول الله (ص) با این اقدامات خدشه دار نمی شود.

عبدالرشید ریسی ریس اداره ورزش و جوانان گفت: ورزش همگانی در توسعه سلامت جامعه که دارای ویژگی هایی از جمله حضور جمعی و بدون صرف هزینه است نقش مهمی دارد.

وی به گسترش مشارکت بانوان در مباحث اجتماعی و اقتصادی جامعه اشاره کرد و افزود: هدف از برگزاری اینگونه پیاده روی ها ترویج ورزش همگانی و ایجاد شور و نشاط در بانوان بوده چرا که ورزش بهترین راه برای پرهیز از بیکاری و افزایش توانایی های جسمی و روحی، شجاعت، سلامت جسمانی و فکری و وسیله ای مناسب برای جمع گرایی و اجتماعی شدن بانوان است.

ریسی، گروهی بودن را از مهم ترین مزایای ورزش های همگانی مانند پیاده روی دانست و افزود: ورزش به صورت فردی برای بانوان سخت است و بانوان کمتر به سمت ورزش های فردی رغبت پیدا می کنند به همین دلیل رواج ورزش های گروهی مانند پیاده روی می تواند در حضور بانوان در فعالیت های ورزشی بسیار موثر باشد.

در پایان این همایش پس از قرائت قطعنامه محکومیت توهین به ساحت حضرت رسول اکرم (ص) به 30 نفر از بانوان حاضر در این همایش به قید قرعه جوایزی اهدا شد.

ایرناhttp://media.irna.ir/1393/13931117/81495526/81495526-6256385.jpg


http://media.irna.ir/1393/13931117/81495526/81495526-6256388.jpg


http://media.irna.ir/1393/13931117/81495526/81495526-6256387.jpg

http://media.irna.ir/1393/13931117/81495526/81495526-6256390.jpg


http://media.irna.ir/1393/13931117/81495526/81495526-6256389.jpg

http://media.irna.ir/1393/13931117/81495526/81495526-6256391.jpg
ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 15 بهمن 1393

سه پروژه عمرانی با صرف اعتباری معادل 430 میلیون ریال امروز/سه شنبه/ همزمان با سومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی در شهرستان قصرقند به بهره برداری رسید.


 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک: فرماندار قصرقند در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: کانال آبیاری قنات گونگان به طول 400مترٰ، سیل برگردان روستای گرداگ به طول 210متر و کانال آبیاری حاشیه رودخانه کاجو در روستای آزادگر به طول 500متر طرح های افتتاح شده این شهرستان است.

ˈحمیرا ریگیˈ اظهار داشت: 11طرح عمرانی با 110میلیارد ریال اعتبار در دهه فجر امسال در قصرقند به بهره برداری می رسد.

وی خاطر نشان کرد: برگزاری محفل انس با قرآن یکی دیگر از برنامه های دهه فجر این شهرستان است که هر شب در یکی از مساجد با حضور مسوولان و قشرهای مختلف مردم برگزار می شود.                                                                                                

 ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
رئیس هیئت ورزش روستایی ‌قصرقند در گفت‌وگو با تسنیم:

بازی‌های بومی محلی ‌در شهرستان قصرقند برگزار می‌شود

  رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی شهرستان قصرقند گفت: به مناسبت دهه‌ فجر شاهد برگزاری بازی‌های بومی محلی در بخش‌ها و روستاهای مختلف شهرستان قصرقند هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک: ناصر بلوچی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قصرقند، اظهار داشت: امسال برای گرامی‌داشت ایام دهه فجر در شهرستان قصرقند  توسط این هیئت تمهیدات ویژه‌ای اندیشه شده است.

وی بیان کرد: هیئت‌های ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی شهرستان، بازی‌های بومی ویژه آقایان و بانوان شهرستانی را برگزار خواهند کرد.

رئیس  هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی قصرقند‌ افزود: ما امسال برنامه‌ریزی کردیم تا مسابقات بومی محلی را در روستاهای بخش‌های سه گانه شهرستان شامل بخش ساربوک، تلنگ و مرکزی شهرستان برگزار کنیم.

بلوچی گفت: مهم‌ترین آنها بازی‌های بومی محلی همراه با موزیک محلی (دهل سورنا) در روستای هیت، جشنواره غذای محلی حرکت و برکت در مدرسه دخترانه راهنمایی سجادیه ساربوک و برگزاری بازی‌های بومی محلی بر روی ارتفاعات بام قصرقند که فضای بسیار دلچسب با مناظر طبیعی خوبی دارد، برگزار می‌شود ضمن اینکه تماشاگران و شهروندان از مسابقات دیدن خواهند کرد از پارک بام قصرقند هم بازدید می‌کنند.

وی عنوان کرد: با هماهنگی‌های لازم از سوی هیئت بازی‌های بومی محلی استان، فرمانداری، بخشداران و اعضای شورا و دهیاران، و سایر مسئولان بازی‌های بومی محلی، جوایز ویژه‌ای برای قهرمانان این مسابقات در نظر گرفته شده است.


ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
مرتبه
تاریخ : سه شنبه 7 بهمن 1393
رئیس ورزش و جوانان قصرقند:

مسابقات فوتبال جام دهه فجر قصرقند آغاز شد

  رئیس اداره ورزش و جوانان قصرقند گفت: مسابقات ورزشی جام دهه فجر ‌با برگزاری نخستین بازی فوتبال بین تیم‌های جوانان حمیری و دهیاری روستای هیت شهرستان قصرقند آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک:، مراسم افتتاحیه مسابقات ورزشی جام دهه فجر امروز با دیدار فوتبال بین تیم‌‌های جوانان حمیری و دهیاری روستای هیت با حضور بخشدار ساربوک، رئیس اداره ورزش و جوانان قصرقند، رئیس هیئت بازی‌های بومی محلی شهرستان قصرقند، رئیس شورای بخش در بخش ساربوک روستای حمیری برگزار شد.

عبدالرشید رئیسی در مراسم افتتاح مسابقات ورزشی جام دهه فجر در بخش ساربوک، اظهار داشت: مسابقات ورزشی جام دهه فجر به مناسبت سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با برگزاری نخستین بازی فوتبال بین تیم‌های جوانان حمیری و دهیاری روستای هیت آغاز شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قصرقند با پاسداشت سی و ششمین پیروزی انقلاب اسلامی گفت: هدف از برگزاری مسابقات فوتبال فجر 93، تجدید بیعت با آرمان‌های والای انقلاب و گردهمایی جوانان و ورزشکاران انقلابی در کنار هم است.

وی بیان کرد: مسابقات امسال دهه مبارک فجر شهرستان قصرقند به میزبانی حمیری با حضور 7 تیم از سطح شهرستان در دو گروه سه و چهار تیمی به مدت 13 روز برگزار می‌شود.

رئیسی، هدف از میزبانی مسابقات در روستاها را ایجاد شور و نشاط و انگیزه ورزشی در روستاها دانست و افزود: توسعه و ساماندهی ورزشکاران روستایی از اولویت‌های اداره ورزش و جوانان است.

ناصر بلوچی رئیس هیئت ورزش‌های بومی و محلی شهرستان قصرقند نیز اظهار داشت: هیئت ورزش‌های بومی محلی شهرستان به مناسبت ایام‌الله دهه فجر، برنامه ویژه‌ای در نظر گرفته است از جمله برگزاری مسابقات بومی محلی ویژه بانوان که برای نخستین بار در شهرستان برگزار می‌شود.

در پایان این مراسم، ورزشکاران خواستار توجه بیشتر و ساماندهی ورزشکاران، ایجاد انگیزه برای جوانان مستعد، تخصیص اعتبارات و امکانات ورزشی به روستاها از طرف فرماندار، بخشدار و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قصرقند شدند.ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
مرتبه
تاریخ : سه شنبه 7 بهمن 1393

مسابقه "روزهای بهمنی "

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ساربوک: دهه فجر ،‌ سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهای اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست كه گذشته را از آینده جدا ساخته است. در دهه فجر اسلام تولدی دوباره یافت و این دهه در تاریخ ایران نقطه ای تعیین كننده و بی مانند بشمارمیرود.
سایت همه با هم مرجع وبلاگ نویسان استان سیستان وبلوچستان مسابقه " روزهای بهمنی" را برگزار میکند.
وبلاگ نویسان گرامی میتوانند آثار خود رادر یکی از قالب های ذیل برای ماارسال نمایند .
(عکس، کاریکاتور ،وله، تیزر ،اینفوگراف، پوستر ،مستند) در زمینه دستاوردهای انقلاب اسلامی
ومقایسه آن با زمان پهلوی
علاقه مندان به شرکت در مسابقه می توانند آثار خودرا به همراه مشخصات ادرس وبلاگ ، نام ونام خانوادگی ،شماره تماس به ایمیل info@baham91.ir ارسال نمایند
مهلت شرکت در مسابقه تا تاریخ 22بهمن ماه می باشد "مسابقه به صورت استانی برگزار میگردد "
به 5 برگزیده جوایزی اهدا خواهد شد .ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 1 بهمن 1393
۵۰-۷۰

ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط شهردارشهر ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ