تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir - مطالب مهر 1394
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 23 مهر 1394
به مناسبت هفته نیروی انتظامی مهرماه در محل سالن اجتماعات قصرقند طی مراسمی از نیروهای خدوم نظامی و انتظامی شهرستان تقدیر بعمل آمد.
سبزپوشان قصرقندی تقدیر شدند
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک :، فرماندار شهرستان قصرقند در این مراسم از عملکرد موثر و خدمات ارزشمند نیروهای نظامی تشکر کرده و شهادت شهید والا مقام همدانی را تبریک و تسلیت عرض نمود.
حمیرا ریگی بیان داشت: با نگاهی به کشورهای همسایه ازجمله افغانستان، پاکستان، عراق و سوریه به وجود امنیت در کشورمان اذعان خواهیم کرد.
وی افزود: امنیت برآیند و محصول اتحاد و همدلی اقشار مختلف جامعه درکنار هم می باشد، همت نیروهای انتظامی در مبارزه با سوداگران مرگ که بصورت مستمر طی سالهای گذشته انجام گرفته حاصلش شهدای مبارزه با موادمخدر است که باشهدای هشت سال دفاع مقدس برابری می کند.
در ادامه ضمن ایرادسخنانی دیگر، فرماندار قصرقند جهت اطلاع شهروندان گزارش سفری از همایش و نمایشگاه ملی روستا و دیدارها و جلساتشان در تهران طی هفته گذشته ارائه کرد.
در این مراسم گروه موسیقی بخش مرکزی قصرقند و گروه دانش آموزی نیز به اجرای موسیقی و سرود پرداختند. درپایان مراسم به فرمانده نیروی انتظامی، فرمانده سپاه پاسداران، فرمانده قرارگاه شهید معمار و پاسگاه ساربوک و قریب به سی نفر از پرسنل نمونه نیروی انتظامی و همچنین همسران ایشان هدایایی از طرف فرمانداری،شهرداری و شورای اسلامی شهرقصرقند به همراه لوح تقدیر اهدا شد.


http://www.balochpress.ir/images/docs/files/000031/nf00031115-1.jpg


http://www.balochpress.ir/images/docs/files/000031/nf00031115-2.jpg


http://www.balochpress.ir/images/docs/files/000031/nf00031115-3.jpg


ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 16 مهر 1394
باهمت قرار گاه قدس نیروی زمینی سپاه در بین دانش آموزان روستاهای شهرستان قصرقند توزیع شد.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک : تعداد 400 کیف حاوی لوازم التحریر هر کیف به ارزش ریالی یک میلیون ریال در بین 400 نفر از دانش آموزان ابتدایی روستاهای محروم بخش قصرقند توزیع شد.
فرمانده گروهان ویژه شهید کریم نظرزهی شهرستان قصرقند گفت: در راستای توجه و عمل به فرامین مقام معظم رهبری در محرومیت زدایی، قرار گاه قدس نیروی زمینی سپاه برای کمک به اقتصاد خانوارهای محروم روستاهای شهرستان قصرقند اقدام به توزیع کیف های حاوی لوازم التحریر هر یک به ارزش تقریبا یک میلیون ریال در بین دانش آموزان و آینده سازان ایران اسلامی نموده است که امید است مقبول درگاه احدیت قرارگیرد.
محمدکریم عزیزی افزود : این هدایا شامل کیف و نوشت افزار مورد نیاز دانش آموزان و با هدف ایجاد شور و روحیه با توجه به آغاز سال تخصیلی جدید بوده است و نباید فراموش کرد که نسل کودک و نوجوان ما سرمایه های اصلی این جامعه محسوب شده و آینده این کشور به دست آنان رقم خواهد خورد که در خصوص ایجاد ظرفیت ها در این قشر به طور قطع نباید از هیچ کوششی دریغ کنیم.
فرمانده قرارگاه ویژه شهید نظر کریم زهی شهرستان قصرقند اظهار داشت: قرارگاه ویژه شهید نظرزهی زیر نظر قرارگاه شهید معمار و بیت صالحین بلوچستان با تمام قدرت و زحمات شبانه روزی برای امنیت و آسایش میهن اسلامی تلاش می نماید و در کنار اقدامات امنیتی از عمران و آبادانی، اشتغال‌زایی مناطق کمتر توسعه یافته نیز غافل نیست.
عزیزی گفت: همچنین در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی تعداد پنج دستگاه چرخ خیاطی در بین زنان روستایی سرپرست خانوار جهت اشتغالزایی اهدا شد.
شایان ذکر است ارزش ریالی هر دستگاه چرخ خیاطی سی و پنج میلیون ریال برآورد شده است.http://www.balochpress.ir/images/docs/files/000031/nf00031085-1.jpg


http://www.balochpress.ir/images/docs/files/000031/nf00031085-2.jpg


http://www.balochpress.ir/images/docs/files/000031/nf00031085-3.jpg


ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 2 مهر 1394


ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس زنگ ایثار و مقاومت و زنگ بازگشایی مدارس در دبستان دخترانه کوثر و حافظ روستای کلمت که در یک ساختمان بصورت دو شیفتی می باشد با حضور مسئولین نواخته شد.
زنگ بازگشایی مدارس  بخش ساربوک بصورت نمادین در روستای "کلمت" نواخته شد
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک :،  زنگ بازگشایی مدارس و نواختن زنگ مهر در بخش ساربوک با حضور بلیده بخشدار بخش، عبدالله رئیسی رئیس شورای بخش ساربوک، مولوی فضل الله رئیسی امام جماعت مسجد جامع نور ، محتاج رئیسی دهیار ساربوک و مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاران ، دانش آموزان، اولیاء و معلمان در دبستان روستای کلمت برگزار شد.
بخشدار ساربوک در این مراسم گفت : طلوع ماه مهر در هفته ای قرار دارد که یاد آور حماسه جاویدان تاریخ اسلامی می باشد و دانش آموزان باید درس مقاومت، استقامت، پایداری، ایثار و شهادت را از شهیدانی که یادآور فرهنگ ایرانی اسلامی هستند، بیاموزند.
اسماعیل بلیده ای ضمن تجلیل از رشادتهای رزمندگان و ایثارگران در 8 سال دفاع مقدس گفت: ما بعد از خدا، پیامبر اکرم(ص) هیچ چیز با ارزش تر از نظام، امام خمینی(ره)، خون شهدا و هفته دفاع مقدس نداریم.
وی مجاهدت، سخت كوشی و ایثار دانش آموزان شهیدی كه مسیر تعلیم و تربیت را به خوبی پیموده‌اند یادآور شد و گفت: سی سال پیش دانش آموزان با دست گرفتن سلاح به جنگ با دشمن رفتتند تا امروز کشور ایران در اوج افتخار و عزت بماند.
بخشدار ساربوک با تاکید بر ضرورت علم آموزی دانش آموزان خاطر نشان کرد: دانش آموزان بایستی در سنگر علم و دانش بر ادامه راه شهدا تلاش کنند.  
ندیم درزاده رئیس شورای روستای کلمت در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک اول مهر روز بازگشایی مدارس خدمت دانش آموزان و معلمین عزیز گفت: امسال با برنامه ریزی شورا ، دهیار و کمک و همیاری شهروندان خیر اندیش نمای داخلی ساختان کاملا تخریب و با همت مردم بصورت مشارکتی گج کاری و سفید کاری شده که این همت مردم ستودنی است و نشان دهنده درک اهمیت علم آموزی فرزندان است. 
وی ضمن تشکر از آقای محمد آبادیان در بحث  تشویق مردم جهت مشارکت پذیری شهروندان که در بحث ساخت و تجهیز سرویس های بهداشتی و نوسازی مدرسه، گفت: تمام تدابیر لازم برای تحصیل دانش آموزان  صورت گرفت و ساختمان مدرسه  برای میزبانی از دانش آموزان آماده سازی شد.
در بایان این مراسم به تعدادی  از دانش آموزان هدایایی شامل لوازم التحریر اهدا شد.


http://www.balochpress.ir/images/docs/files/000031/nf00031051-1.jpg

http://www.balochpress.ir/images/docs/files/000031/nf00031051-2.jpg


http://www.balochpress.ir/images/docs/files/000031/nf00031051-3.jpg


ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط شهردارشهر ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ