تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir - مطالب تیر 1395
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

سایگانی بخشدار ساربوک خبر داد :
محقق شدن وعده ایی بزرگ از دولت تدبیر و امید دربخش ساربوک


طرح رفع افت ولتاژ برق بخش ساربوک به بهره برداری رسید
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک : مرتضی سایگانی بخشدار ساربوک با اعلام این خبر افزود: در پی ابراز گله مندی های عمومی مبنی بر وارد آمدن خسارات به لوازم برقی ساکنان روستاهای بخش ساربوک دراثر پایین بودن ولتاژ برق ، برنامه ریزی برای حل این مشکل انجام شده و با پیگیری های به عمل آمده و همکاری های استاندارمحترم "مدیر عامل برق استان فرماندار محترم قصرقند"مدیریت شرکت توزیع برق شهرستان قصرقند داشتند مشکل افت ولتاژ برق روستاهای منطقه بخش ساربوک برطرف شد.

وی ادامه داد: این طرح خط فیدر 20 کیلو ولت حیاتی کاجو با اعتباری بالغ بر 2500000000 ریال بطول 6 کیلومتر بعد از دو نیم سال که بدلیل معارضات شخصی، اداری و نبود حریم جهت احداث فیدر مربوطه با پیگیری های ریگی فرماندار و بشارت مدیر برق شهرستان، مورخ 95/4/29 در مدار قرار گرفت.

بخشدار ساربوک اظهار داشت : از محسنات احداث این فیدر رفع افت ولتاژ برق، کاهش شعاع تغذیه، کاهش نوسانات و همچنین کاهش خاموشی های خواسته یا ناخواسته. اهالی بخش های مرکزی و ساربوک به تعداد 20000 هزار نفر جمعیت خواهد بود.


بخش ساربوک با جمعیتی بالغ بر 18 هزار نفر جمعیت در 16 کیلومتری مرکز شهرستان قصرقند قرار دارد


ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
مرتبه
تاریخ : جمعه 11 تیر 1395

بخشدار ساربوک با صدور پیامی  از حضور پرشور آحاد مردم شریف بخش ساربوک  در راهپیمایی روزقدس تقدیر و تشکر کردند.


تشکر از دوستان بابت ابراز همدردی 

من آن شمعم که شبها در شبستان تو می سوزم................ به ظاهر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک :
در این پیام آمده است: حضور حماسی و شكوهمند مردم مؤمن و انقلابی بخش ساربوک  در راهپیمایی روز جهانی قدس، برگ زرین دیگری را در تاریخ سراسر حماسه و ایثار و افتخار این خطه ولایت مدار ثبت نمود. این حضور باشكوه و دشمن شكن كه در لبیك به ندای تاریخی امام راحل و عظیم الشأن و فرامین مقام معظم رهبری شكل گرفت، بار دیگر وحدت، همدلی و هوشیاری امت اسلامی در برابر توطئه های استکبار جهانی و صهیونیسم غاصب را به نمایش گذاشت.

در ادامه این پیام اشاره شده است: حضور مردم فهیم و قدرشناس بخش ساربوک در روز قدس همنوا با سایر هموطنان در جای جای میهن عزیز اسلامی در اقصی نقاط جهان و طنین انداز شدن فریاد رسای حمایت از میراث سال ها قیام انتفاضه و مقاومت جانانه مردم مظلوم فلسطین ، یك بار دیگر به جهانیان نشان داد كه مساله فلسطین، مساله اول جهان اسلام است و آرمان رهایی قدس شریف از چنگال رژیم صهیونیستی كه همانا وعده تخلف ناپذیر الهی مبنی بر پیروزی مستضعفان است، در آینده‌ای نزدیك محقق خواهد شد .

در پایان این پیام آمده : درود و سلام خدا بر گام های استوار شما مردم حماسه ساز ، قدرشناس و افتخار آفرین که همگام و همنوا با سایر آزادی خواهان جهان و با حضوری مؤمنانه و آگاهانه، خشم و نفرت خویش را از جنایت های وحشیانه دشمنان قدس اعلام داشته و ضمن ابراز همدردی، مرهمی را بر دلهای داغدار و زخم خورده مردان و زنان صبـور،سلحشــور و مقاوم وكودكان بی گناه فلسطین و غزه سرافراز نهادید.

اینجانب ضمن تحسین و ارج نهادن به شور و شعور راهپیمایان روز جهانی قدس، از آحاد اقشار مردم فهیم، بصیر و با ایمان بخش ساربوک تقدیر و تشكر نموده، از درگاه ایزد منان، عزت، اقتدار و پایندگی روزافزون اسلام و مسلمین و پیروزی نهایی مردم سرزمین حماسه و مقاومت را خواستارم.

                                                                                                             

مرتضی سایگانی

 بخشدارساربوک

و رئیس ستاد برگزاری مراسم روز قدس بخش ساربوکارسال توسط نظرمحمد رئیسی
 اقشار مختلف مردم بخش ساربوک با شرکت در راهپیمایی و سردادن شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا روز قدس را گرامی داشتند

http://8pic.ir/images/wuaslkr7z6p09smp2ot5.jpg

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک : مردم شهید پرور و ولایتمدار بخش ساربوک و روستاهای توابع در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند. 
در این آیین باشکوه، مردم روزه دار بخش ساربوک ، مسیر مسجد جامع نور تا میدان سیمرغ این شهر را راهپیمایی کردند.

http://8pic.ir/images/umbpcncfjupdps23ubv1.jpg
با وجود گرمای هوا، مردم روزه دار و همیشه در صحنه ساربوک پرشور تر از سالیان قبل با حضور منسجم و گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس با مشت های گره کرده و اراده پولادین ضمن تجدید بیعت با آرمان های امام راحل، شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و لبیک به فرمان مقام معظم رهبری خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی و اسراییل غاصب اعلام کردند.

http://8pic.ir/images/mcmmag0rbevj1qcu7bxg.jpg

در پایان در محل تجمع راهپیمایان در میدان سیمرغ ضمن به آتش کشیدن پرچم اسرائیل قطعنامه سراسری روز قدس توسط محمد کریم ریسی قرائت و با تکبیر شرکت کنندگان مورد تایید قرار گرفت. 


ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 10 تیر 1395

بخشدارساربوک خبر داد : راهپیمایی روز جهانی قدس در بخش ساربوک بطور مستقل  برگزار خواهد شد

aaaa


 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک: مرتضی سایگانی بخشدار ساربوک از برگزاری مراسم راهپیمایی  روز جهانی قدس  در بخش ساربوک خبر داد .

رئیس ستاد برگزاری مراسم روز جهانی قدس بخش ساربوک طی اطلاعیه ای از مردم شریف بخش ساربوک جهت حضور دعوت بعمل آورد .

در این اطلاعیه آمده است :

 

بسمه تعالی

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات ،بدین وسیله ازعموم مردم شهید پرور و روزه دار بخش ساربوک دعوت می گردد تا با حضور گسترده و همیشگی‌شان در راهپیمایی روز قدس، پاسخ قاطعانه‌ای به استكبار جهانی و به ویژه شیطنت‌های رژیم اشغالگر قدس و تروریست اسرائیل داده و نشان دهند كه آرمان آزادی قدس شریف و فلسطین عزیز را هرگز فراموش نخواهند كرد و ان شاءالله بزودی شاهد فروپاشی نظام غاصب و طلوع صبح آزادی در قبله نخست مسلمین باشیم.


وعده دیدار ما:


زمان :  بعد ازنماز روز جمعه 11 تیر ماه مصادف با 25 رمضان الکریم


مکان: مرکز بخش  ساربوک  مقابل مسجد جامع نور ساربوک 

 

 

 

 

مرتضی سایگانی

 بخشدارساربوک

و رئیس ستاد برگزاری مراسم روز قدس بخش ساربوک

 ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
رئیس زندان شهرستان چابهار در گفت و گو باچهاربهاران خبرداد:
جشن گلریزان برای آزادی ده زندانی در شهرستان چابهار برگزار می شود

رئیس زندان شهرستان چابهار از برگزاری جشن گلریزان در ماه مبارک رمضان برای آزادی ده زندانی جرائم غیر عمد در این شهرستان خبر داد.

محمد عازم کدخدایی  در گفتگو با خبرنگار چهاربهاران با بیان اینکه برگزاری جشن گلریزان کمک به زندانیانی است که به دلیل مشکلات مالی در زندان به سر می‌برند، گفت: در حال حاضر ده زندانی جرایم غیرعمد در این شهرستان با مبلغ 878میلیون ریال بدهی وجود دارد که امیدواریم با همت مسئولان و خیرین چابهاری زمینه آزادی آنها فراهم شود.

وی با بیان اینکه برگزاری جشن گلریزان یکی از اقدامات خداپسندانه‌ای است که هر سال در ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود، افزود: جشن گلریزان با حضور مردم، معتمدین و مسئولان در تاریخ سوم تیرماه  برگزار خواهدشد.

اعتماد با بیان اینکه مردم خیر و نوع‌دوست این شهرستان ساحلی با حضور در این مراسم گامی مهم را در راستای آزادی زندانیان غیرعمد و بازگشت آنان به آغوش خانواده انجام می‌دهند، ‌افزود: ترویج این فرهنگ و گام برداشتن برای آزادی زندانیان غیرعمد از مهمترین اقداماتی است که باید با فرهنگ سازی و گسترش به سایر افراد جامعه به آن اهتمام ورزید.ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط شهردارشهر ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ