تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir - مطالب آبان 1395
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

یک زندانی محکوم به اعدام از پای چوبه دار در زندان چابهار  نجات یافت .


img_3904

رئیس زندان چابهار با اعلام این خبر گفت : زندانی (ع-د) که ۱۴ سال قبل به جرم قتل عمد محکوم به قصاص نفس شده بود صبح روز جاری با رضایت اولیای دم از مجازات اعدام رهایی یافت .

محمد عازم کدخدایی ادامه داد : با پیگیریهای بعمل آمده از سوی مسئولین زندان و علی الخصوص  واحد مددکاری پس از مشاهده آثار ندامت از سوی زندانی یاد شده و سعی وی در جبران مافات ، طی چندین مرحله دعوت از اولیای دم و معتمدین و ریش رسفیدان محلی  رضایت شکات حاصل گردید  و  اولیای دم از قصاص قاتل صرف نظر کردند.

کدخدایی گفت : اولیای دم بدون هیچ چشم داشتی و به حرمت ایام محرم و صفر از حقوق خود گذشت نمودند که این اقدام جای تقدیر دارد .

رئیس زندان چابهار با اشاره به اهمیت  نقش معتمدین و ریش سفیدان در حل و فصل اختلافات گفت : به حمدالله جایگاه خوبی که در استان سیستان و بلوچستان در خصوص معتمدین و ریش سفیدان محلی وجود دارد باعث گردیده که پیگیریهای مددکاری از سوی زندان  اثر بخشی بهتری داشته باشد که رضایت حاصل شده اخیر از مصادیق این موضوع است .

کدخدایی خاطر نشان کرد : کاهش جمعیت کیفری در زندانها و بازگشت مددجویان به آغوش جامعه و خانواده یکی از آثار بسیار ارزنده و مطلوب فرایند اصلاح و تربیت در زندانها است که امید است با یاری پروردگار و همت همه عوامل ذیربط شاهد توسعه چنین روندی در اجتماع باشیم .

img_3879 ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
مرتبه
تاریخ : جمعه 14 آبان 1395

نشست صمیمی مدیرکل زندانهای استان با کارکنان و پرسنل وظیفه زندان چابهار

بابایی مدیرکل زندانهای استان دربازدید از زندان چابهار نشستی صمیمی با پرسنل وظیفه زندان داشت.

مدیرکل زندانهای استان باحضور درجمع پرسنل وظیفه زندان چابهار گفت: دوران مقدس سربازی دوران خودسازی است.خدمت سربازی وقت تلف کردن محسوب نمی شود بلکه  بهترین زمان برای خود سازی ، آینده سازی و قوی کردن اراده خصوصاً در بحث تقوا و خداشناسی محسوب می شود پس باید زمان سربازی وخدمت راغنیمت دانسته واز آن برای انس و تفکر در قرآن کریم بهره ببرید.

بابایی حفظ قرآن کریم رابهترین ره آورد خداوند برای بندگان جهت تحمل مشقات زندگی و پیداکردن بهترین راه حل برای حیات هدفمند انسانها دانست و با اشاره به اینکه قرآن هرآیه وسوره اش می تواند برای فردی که به آن مانوس می شود اثر بسزایی داشته باشد کلیه پرسنل وظیفه را در جهت تلاوت قرآن وحفظ آن تشویق نمود.

در ادامه جلسه ای در دفتر رئیس زندان باحضور مدیرکل ، رئیس اداره قضایی زندانهای استان ، رئیس وکارکنان شاغل درواحدهای اجرای احکام ،مددکاری آمار رایانه باهدف تبادل نظر پیرامون کاهش جمعیت کیفری برگزار گردید.


%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%da%a9%d9%84-%da%86%d8%a7%d8%a8%d9%87%d8%a7%d8%b1-2

%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%da%a9%d9%84-%da%86%d8%a7%d8%a8%d9%87%d8%a7%d8%b1-3 %d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%da%a9%d9%84-%da%86%d8%a7%d8%a8%d9%87%d8%a7%d8%b1-4ارسال توسط نظرمحمد رئیسی

فعالیت مجدد نمایندگی ثبت احوال بخش ساربوک شهرستان قصرقند پس از تعطیلی دو ماهه

 
فعالیت مجدد نمایندگی ثبت احوال بخش ساربوک شهرستان قصرقند پس از تعطیلی دو ماهه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک :به نقل ازاسنا: نمایندگی اداره ثبت احوال بخش ساربوک که در دهه مبارک فجر با حضور فرماندار قصرقند افتتاح شد پس از چندین ماه فعالیت به علت مشکلات نرم افزاری تعطیل شده بود با پیگیری و مکاتبات بخشدار بخش ساربوک فعالیت مجددا رو شروع کرده و آماده خدمت رسانی به شهروندان عزیز بخش ساربوک میباشد.

بخشدار ساربوک امروز صبح در بازدید از نمایندگی ثبت احوال ضمن خسته نباشید به پرسنل ثبت احوال از نزدیک با روند خدمات رسانی به شهروندان بازدید نمود و به خبرنگار اسنا گفت: با آغاز به کار این نمایندگی اهالی مرکز بخش و روستاهای تابعه آن برای انجام امور خود از عزیمت به مرکز شهرستان بی نیاز شدند زیرا همه کارهای آنان دراین زمینه در مرکز بخش انجام می شود.

سایگانی اظهار داشت :این نمایندگی در حال حاضر به علت نبود نیروی انسانی هفته ای دو روز یکشنبه و چهارشنبه ها به مردم بخش ساربوک خدمات ارائه میدهد و از این پس به جز خدمات کارت ملی همه خدمات سجلی، ثبت موالید، صدور شناسنامه برای افراد بالای ۱۵ سال، ثبت ازدواج و فوت به صورت مکانیزه انجام می شود و مردم نیازی برای مراجعه به مرکز شهرستان ندارند.

بخشدار ساربوک ضمن تشکر از پیگیری های فرماندار، رئیس اداره ثبت احوال قصرقند، راه اندازی این نمایندگی را از خدمات ارزشمند دولت تدبیر و امید به مردم منطقه دانست و اظهار داشت: با راه اندازی این نمایندگی، از این پس کلیه خدمات سجلی در محل نمایندگی ثبت احوال و در کوتاه ترین زمان انجام خواهد شد.

در این بازدید تعدادی از اعضای شورا و دهیاران بخش ساربوک بخشدار را همراهی کردند.‌ دفتر نمایندگی در حال حاضر در ساختمان دهیاری ساربوک است بخش ساربوک با ۱۸ هزار نفر جمعیت روستایی و عشایری در ۱۷ کیلومتری مرکز شهرستان قصرقند واقع شده است پیش از این مردم بخش ساربوک برای انجام امور سجلی خود با پیمودن ۱۷ کیلومتر به مرکز شهرستان قصرقند مراجعه می کردند.

گزارش/ نظر محمد رییسی/ خبرنگاراِسنا / قصرقندارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط شهردارشهر ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ