تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir - مطالب مرداد 1396
پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک www.sarbooknews.ir
اخبار خوب مفید وامید بخش مخابره کنید {مقام معظم رهبری}
همانطور که قبلا هم در ستون حاشیه وبلاگ عرض کردم دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در وبلاگ ساربوک دارند می توانند مطلب خود را در قسمت نظر بدهید با ذکر جهت درج در وبلاگقرار دهند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در وبلاگ خودتان - وبلاگ بخش ساربوک - قرار خواهند گرفت.شماره تماس مدیر وبلاگ:09159950696 نظرمحمد ریسی EMAIL:sarbookn63@gmail.com

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 18 مرداد 1396


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بخش ساربوک :بامشارکت بسیارخوب مردم روستای کلمت و با نظارت فنی کارشناسان مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان قصرقندفازاول عملیات مرمت وبازسازی قنات کلمت در بخش ساربوک به پایان رسید ودرهفته دولت سال جاری مورد بهره برداری رسمی قرارخواهد گرفت.


ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
پیام تبریک فرماندار قصرقند به پاس روز قلم نگاران آگاه


Image result for ‫حمیرا ریگی‬‎Image result for ‫متن ادبی روز خبرنگار‬‎

به نام خداوندگار حقیقت نگار


باسلام به صاحبان قلم و اندیشه

بازهم هفدهم مرداد گرامی داشت نیکو زنان و مردان عرصه خبر و قلم که با سطر به سطر تراوشات قلم خود آگاهی را رج به رج به جامعه تزریق می کنند.
به قول بزرگی : " در میان دوخط مقاله می‌توان آنقدر دینامیت جا داد که با آن جهان را منفجر کرد ." قدرت قلم های شما بیشتر از تیر و تفنگ های جنگ افزار است.
شما حامیان صلح و شکوفه های دانایی هستید که در میان خط های مقاله تان ضمن روشنگری؛ صلح و مهربانی موج می زند.

گرامی می داریم یاد شهید صارمی فر که به پاسداشت یاد این بزرگوار هفدهم مرداد ماه به نام خبرنگار نامگذاری شده و همچنین سبز می داریم یاد شهید خبرنگار مدافع حرممان محسن خزایی و به تمامی فعالان عرصه خبر این روز میمون و خجسته را شادباش می گویم.
ضمن تبریک این روز به تمامی خبرنگاران محترم، خبرنگارانی که در شناساندن کشور و استان به جهانیان و شهرستان قصرقند به نحو احسن عمل کرده اند عرض خداقوت و موفقیت های روز افزون از درگاه ایزد مهربان مسئلت دارم.

درپایان ضمن تشکر از تمامی خبرنگاران که با ما همکاری داشته اند از خبرنگار صداوسیمای شهرستان و روزنامه سیستان و بلوچستان که بصورت مستمر اخبار شهرستان را پوشش داده اند تقدیر نمایمحمیرا ریگی
فرماندار قصرقند


ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 18 مرداد 1396


Image result for ‫متن ادبی روز خبرنگار‬‎


 سلام و درود خدا بر تمامی وقایع‌ نگارانی که حرمت قلم و آگاهی را پاس می‏دارند

و خامه خویش را جز در مسیر حق و عدالت به کار نمی‏گیرند.

سلام و درود خدا بر تمامی خون‏نگاران شهید که قلم را سلاح خویش و رسانه را سنگر دفاع از استقلال و آزادی و مقابله با زرمندان و زورمندان بریده از انسانیت و قدرت‌های سلطه‏گر جهانی قرار دادند و در این راه پرافتخار به لقاء محبوب رسیدند.

خبرنگار باید بداند و می‏داند که آن کس که آگاه‏تر است مسؤول‏تر است.

مسؤول در قبال ملت و کشور،

مسؤول در قبال باورها و اعتقادات مردم،

مسؤول در قبال منافع ملی،

مسؤول در قبال تجاوز فکری و اندیشه‏‏ای بیگانه‏ به مرزهای فرهنگی،

مسؤول در قبال اخلاق جامعه ،

مسؤول در قبال کژاندیشی و کژ رفتاری‏های اداره‏کنندگان کشور

و این مسؤولیت و مسؤولیت‌ها نه تنها محدودیت نمی‏آفریند،

بلکه راه رسیدن به کمال را در این حرفه مقدس برای او هموار و هموارتر می‏سازد و خبرنگار به جایگاهی می‏رسد که جز رضایت حضرت دوست نمی‏بیند.ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
مرتبه
تاریخ : سه شنبه 10 مرداد 1396
پایگاه خبری و اطلاع رسانی"بلوچ پرس" که از حدود دو سال پیش فعالیت های خود را به حالت تعلیق در آورده بود مجددا فعالیت های حرفه ای و رسانه ای خود را آغاز کرد.


فعالیت پایگاه خبری و اطلاع رسانی بلوچ پرس پس از حدود دو سال وقفه مجدد آغاز شد
 
به اطلاع عموم میرساند پایگاه خبری و اطلاع رسانی"بلوچ پرس" که از حدود دو سال پیش فعالیت های خود را به حالت تعلیق در آورده بود هم اینک جهت انعکاس مطالبات و مشکلات مردم استان و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران و با شعار "اتحاد،مطالبه گری،اعتدال،پیشرفت" فعالیتهای حرفه ای و رسانه ای خود را با تیمی مجرب،متعهد و اخلاق مدار آغاز نمود.
قصد داریم خدمات ارزنده ای را که توسط نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و علی الخصوص در دولت تدبیر و امید به مردم عزیز استان سیستان و بلوچستان ارائه شده است و یا در حال انجام است و همچنین مشکلات باقی مانده از سالهای گذشته را با زاویه ای متفاوت و شیوه ای جدید و با تولیدات اختصاصی انعکاس بدهیم تا خلاء رسانه ای فعلی در برخی مناطق برطرف شود،بر هیچکس پوشیده نیست که همچنان مشکلات فراوانی وجود دارد و به عقیده مجموعه "بلوچ پرس" این مشکلات باید شناسایی،پیگیری و با شیوه ای نوین و به روز رسانه ای شوند تا ان شاءالله در جهت رفع آنها توسط دست اندرکاران اقدامات لازم صورت بگیرد.
لازم است تا آحاد مختلف مردم استان دست در دست هم اصول کلی مطالبه گری را یاد بگیریم و همواره صرفا جهت تحقق منافع عام المنفعه مطالبه گر حق و حقوق خود باشیم.
مجموعه پایگاه خبری و اطلاع رسانی "بلوچ پرس" جزئی از بهترین،با سابقه ترین و با تجربه ترین خبرنگاران جنوب استان و البته با دیدگاهها و سلیقه های متفاوت هستند که فقط بدلیل عشق و علاقه به استان و همچنین علاقه به حرفه خبر و خبررسانی و صرفا جهت رضای خداوند متعال نسبت به مسائل و مشکلات پیرامون خود احساس مسوولیت کرده اند و به هیچ شخص،جناح و تفکری تعلق نداشته و تنها در جهت منافع عموم مردم حرکت می کنند.
موکدا اینکه"بلوچ پرس"رسانه ی تمامی افراد حقیقی و حقوقی از هر سلیقه و تفکری خواهد بود،اگر چنانچه غیر از این اتفاق افتاد و احساس گردید که در جهت خلاف شعارها عمل شده است،مخاطبین و مردم فهیم مجاز به هشدار دادن و تذکر هستند تا اصلاحات لازم انجام بگیرد.
در پایان از همه علاقمندان به کار خبررسانی،عکاسان متبحر و بنام استان،نویسندگان و تحلیگران،فعالین رسانه ای و اجتماعی،سیاسی،فرهنگی،هنری،ورزشی و ...تقاضا داریم این رسانه را از خود دانسته و همکاری و همراهی داشته باشند‌. یادآور می شود"بلوچ پرس"حامی تمامی نخبگان و افرادی خواهد بود که توانایی و استعداد کافی و لازم جهت امورات فوق الذکر را دارند اما به دلایلی تاکنون بدرستی موفق نشده اند توانمندی های خود را بروز داده و در اختیار مردم قرار بدهند‌.دست همه نخبگان را در این مسیر به گرمی میفشاریم.
تنها دعای خیر و کمک های معنوی و همکاری جهت پیشبرد اهداف و امورات شما مردم عزیز و فهیم استان سیستان و بلوچستان، آرزوی ما است.


ارسال توسط نظرمحمد رئیسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام یک از اهداف وبرنامه های زیر بایستی توسط شهردارشهر ساربوک در اولویت کاری قرار گیرد؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ